Top 10 Versteckte kamera Live übertragung Handy – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Długi czas czuwania,, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, akumulatorowa, wykrywanie ruchu PIR

#ad
ieGeek #ad - Jeśli masz jakieś potrzeby, deszcz, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo.

Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy. Długi czas czuwania i bezprzewodowapo jednorazowym naładowaniu kamera monitorująca będzie ci służyć przez 3-6 miesięcy. Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, pierwszorzędne doświadczenie i pierwszorzędną obsługę. Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut.

Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, czy latem upał, czy nawet niemiecka zima, skontaktuj się z nami. Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. ieGeek

#ad

5200 mAh, monitoring zewnętrzny WLAN, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, bateria solarna, kompatybilna z, 2-drożne audio, kolorowa widoczność w nocy, wykrywanie ruchu PIR, oświetlenie punktowe

#ad
ieGeek #ad - Jakość 2k-hd: nadal używasz kamery monitoringowej o jakości obrazu 1080p? wyrzuć swój stary sprzęt. Po uzyskaniu zgody inni użytkownicy mogą oglądać ekran wideo. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°. Dwukierunkowy dźwięk i udostępnianie wielu użytkowników: po zainstalowaniu mikrofonu w tej kamerze wi-fi na zewnątrz możesz rozmawiać bezpośrednio z osobą przed kamerą monitorującą na zewnątrz, czy zwierzę domowe, niezależnie od tego, możesz rozmawiać bezpośrednio, czy jest to kurier, i nie przegapisz żadnej "wizyty".

Każdy obszar monitoringu można ustawić jako ważny obszar wykrywania i umożliwić dokładność rozpoznawania do 99%. Ponadto kamera obsługuje pamięć w chmurze 6-sekundowa pętla i pamięć kart SD i można wybrać dowolną metodę zapisywania filmów. Akumulator 5200 mah i panel słoneczny: zewnętrzna kamera monitorująca solarna jest wyposażona w akumulator 5200 mah, wyposażony w panel ładowania solarnego do niezależnego zasilania.

Wskazówka: nie obsługuje wifi 5 GHz i do wykrywania zwierząt domowych i innych przedmiotów wymagana jest subskrypcja. Po instalacji możesz cieszyć się zdjęciami z monitoringu o wysokiej rozdzielczości, nie musisz się martwić o jakość wideo z monitoringu. Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody. Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

3. CZEview

#ad

CZEview Kamera do monitoringu 5 MP, monitorowanie wewnątrz, kamera dla psa, kamera dla zwierząt domowych z aplikacją, dwukierunkowe audio,, kamera 360° wewnątrz, podwójna kamera Wi-Fi, 2,4/5 GHz

#ad
CZEview #ad - Doświadcz krystalicznie czystego bezpieczeństwa – kamera monitorująca 5 MP 3K wewnątrz sprawia, w każdej chwili, że każdy szczegół pozostaje żywy, nawet podczas powiększania, w dzień i w nocy. Karta sd do 128 g, nie wchodzi w zakres dostawy i pamięć w chmurze są dostępne do wyboru w zależności od potrzeb, i zapewnia nagrywanie 24/7, nigdy nie przegapisz ani jednej chwili.

2, 4 ghz, 4/5 ghz dual band wlan – kamera monitorująca czeview 5 ghz wewnątrz jest uzbrojona w doskonałą wydajność zarówno na WiFi 2, kompatybilna z większą liczbą routerów. Wszystkie dane są szyfrowane i chronione przez AES 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo. Pełny zakres i 24/7 na żądanie – kamera jest wyposażona w poziomy i pionowy zakres obrotu 355° i 100° i umożliwia szerszą perspektywę.

Kamera dla psów czeview rozpoczyna natychmiast nagrywanie wideo i dokładnie śledzi każdy ruch. Ledzi każdy ruch – otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na telefonie, gdy rozpoznasz ruch lub hałas. Twoja prywatność jest priorytetem – kamerę do monitoringu można wyłączyć jednym kliknięciem w aplikacji, a streaming na żywo i nagrywanie zostaną tymczasowo wyłączone. Możesz wybrać różne pasma wiFi, jak i 5 GHz, aby spełnić swoje potrzeby.
MarkaCZEview #ad
ProducentCZEview #ad
Wysokość5
Długość3
Szerokość3
ModelZY-D4

4. TOAIOHO

#ad

Wykrywanie ruchu, dwukierunkowa rozmowa, kamera do monitoringu zewnętrznego, udostępnianie wielu użytkowników,, z kolorowym widokiem, wodoszczelność IP66, TOAIOHO 2K kamera monitoringowa na zewnątrz

#ad
TOAIOHO #ad - Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę WiFi. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.

Niezależnie od tego, co dzieje się w obszarze monitorowania. Automatycznie podąża za poruszającą się osobą lub obiektem, dopóki kamera nie będzie mogła się obracać lub obiekt zniknie z pola widzenia kamery. Można ustawić czułość alarmu. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, silny śnieg i wysokie temperatury. Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy. Wyraźniejsze zdjęcia i filmy można wybierać między standardową rozdzielczością, czy jest używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz, może lepiej zrozumieć, wysoką rozdzielczością i ultraprzezroczystym.

Redukuje to fałszywe alarmy spowodowane przez owady, takie jak silny deszcz, deszcz, silny śnieg itp. Super kolorowy noktowizor zewnętrzny monitoring kamery jest wyposażony w dwa ustawienia noktowizji. Kamera zewnętrzna wysyła komunikat ostrzegawczy na Twój telefon. Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, aby Twoja rodzina mogła sterować kamerą.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
ModelG100
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

5. ieGeek

#ad

Kamera WLAN IP z noktowizorem, wykrywanie ruchu PIR, dwukierunkowe audio, ieGeek 1080p HD kamera do monitoringu wewnętrznego, pamięć w chmurze / SD, IP65, z akumulatorem wewnętrznym, WLAN 2,4 GHz

#ad
ieGeek #ad - Wykrywanie i czułość humanoidów można ustawić, aby zmniejszyć fałszywe alarmy. Wykrywanie ruchu pir i powiadomienie o alarmach - kamera monitorująca wewnętrzna wi-fi jest wyposażona w czujnik ruchu PIR i monitor dla zwierząt domowych. Jakość obrazu jest wyraźna. Pamięć w chmurze / sd i szyfrowanie danych: kamera monitorująca iegeek wewnątrz obsługuje pamięć kart micro SD maksymalnie 128 GB i pamięć w chmurze oraz przyjmuje komercyjne i rządowe standardy szyfrowania danych – zaawansowana technologia standardowa szyfrowania AES128 w celu ochrony prywatności i wysokiego współczynnika bezpieczeństwa.

Jest ona wyposażona w dwa światła na podczerwień 850 nm z widocznym światłem. Jeśli zostanie rozpoznany ruch, w czasie rzeczywistym na telefon zostanie wysłany komunikat ostrzegawczy. Kamera monitorująca wewnętrzna bateria może być używana do 90 dni z w pełni naładowaną baterią.

Dwukierunkowe audio i kompatybilna z alexą - kamera wewnętrzna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik i jest kompatybilna z Alexą. Kompaktowa i lekka i ładowalna bateria. Kamera monitorująca iegeek jest kompaktowa w rozmiarze, bez konieczności wiercenia otworów, dostarczana z 2 x klejem 3M do montażu kamery, łatwa instalacja. Ponadto można ustawić okresy alarmowe i obszary monitorowania. Kamera wifi umożliwia udostępnianie wielu urządzeń i udostępnianie zdjęć z monitoringu w czasie rzeczywistym z krewnymi i przyjaciółmi.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.46
Długość2.36
Waga120
Szerokość1.5
Numer częściZS-GX7S
ModelZS-GX7S
Gwarancja1 rok.

6. Tapo

#ad

Noktowizor, kompatybilna z Alexa&Google Assistant, TP-Link Tapo C200P2 kamera monitorująca 360° do użytku w pomieszczeniach, wykrywanie ruchu, 1080p, dwukierunkowe audio, dla niemowląt/zwierząt

#ad
Tapo #ad - Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, szerokie pokrycie, aby uchwycić każdą chwilę. Fhd 1080p & pan/tilt 360° - kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki rozdzielczości 1080p high Definition. Tryb ochrony danych - można aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność.

Wykrywanie ruchu i alarmy - otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo, gdy zostanie rozpoznany ruch. Bezpieczna i elastyczna pamięć – zapisuje do 128 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery. Dwukierunkowe audio - komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi.

Opłata za subskrypcję tapocare, 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu. Opakowanie zawiera 2 sztuki kamery monitoringowej Tapo C200 Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, 4 GHz. 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Zaawansowana widoczność w nocy - również w nocy kamera monitorująca Wi-Fi może wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość4.63
Długość3.36
Szerokość3.42
Numer częściTapo C200P2
ModelTapo C200P2

7. Topcony

#ad

Wodoszczelność, obracana o 355°/120°, z kolorowym widokiem w nocy, rozpoznawanie osób / ruchu, 2K bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz, Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa z akumulatorem

#ad
Topcony #ad - Zmiana kąta widzenia, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu. Po włączeniu inteligentnego trybu noktowizyjnego lub nocnego można również w ciemną noc rejestrować ważne szczegóły wydarzeń takie jak kolory odzieży, kolory pojazdów, przebrania, cechy podejrzane i tym samym dostarczyć policji cenne dowody.

Inteligentna kamera do monitoringu – prawie nie ma fałszywych alarmów - ta akumulatorowa kamera monitorująca bezprzewodowo dokładnie rozpoznaje osoby, zwierzęta domowe i paczki i powiadamia Cię. Można go podłączyć do panelu słonecznego lub używać oddzielnie. Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym - kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz umożliwia pokrycie całego obszaru, komunikacja z gośćmi, wyświetlanie na żywo wydarzeń i dzielenie się z członkami rodziny, dzięki czemu podejrzane zachowanie nie ma miejsca do ukrycia.2

2k fhd i noktowizja kolorowata zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi jest wyposażona w rozdzielczość 2k i 2 połączone lampy, aby zapewnić wyraźniejszą i płynniejszą jakość obrazu niż 1080p. Obsługuje karty sd do 128 GB i pamięć w chmurze. Np. Możesz uzyskać dostęp do naszej kamery Wi-Fi z dowolnego miejsca i sterować nią za pomocą aplikacji "Topcony Cam", np. Jednocześnie otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na smartfon. Dzięki kamerze Topcony jesteś bezpieczniejszy niż chcesz.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga1.79
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX6S
ModelZS-GX6S

8. WIWACAM

#ad

Gniazdo na kartę microSD, inteligentne rozpoznawanie połączeń, kamera monitoringowa, WIWACAM Kamera Wi-Fi 4K Ultra HD, alarm na telefon komórkowy, telefon komórkowy na żywo, alarm e-mail

#ad
WIWACAM #ad - Inteligentne wykrywanie ruchu z regulowaną czułością i strefami wykrywania zaawansowany czujnik ruchu w tej kamerze wykrywa ruch przed kamerą. Dzięki 130% większej liczbie pikseli niż inne modele i szeroki kąt widzenia 130° kamera może bez problemu rejestrować wyraźne i szczegółowe dowody. W przypadku wykrycia ruchu kamera może nagrywać i wysyłać powiadomienia alarmowe na smartfon i e-mail.

Najstarsze pliki są automatycznie nadpisywane, gdy karta jest pełna. Nie jest wymagana wiedza techniczna. Możesz oglądać wideo na żywo i nagrania na swoim smartfonie, czy jesteś w domu, niezależnie od tego, czy w podróży, o ile ma połączenie internetowe przez Wi-Fi lub dane mobilne. Chroń swoją rodzinę i własność dzięki kamerze możesz monitorować opiekunkę, sprzątacze do domu lub pracowników, dzieci, aby powstrzymać złodziei w mieszkaniu, miejscach pracy i innych miejscach.

Obsługa ciągłego nagrywania na karcie micro sd do 256 gb ta kamera obsługuje ciągłe nagrywanie na karcie micro SD karta nie wchodzi w zakres dostawy o pojemności do 256 GB. Oferujemy 2 lata gwarancji, 60 dni gwarancji zwrotu pieniędzy i dożywotniego wsparcia technicznego. Atwe użytkowanie z pełną gwarancją ustawienie tego aparatu jest dziecinnie proste – wystarczy zeskanować kod na telefonie komórkowym i już można rozpocząć pracę. Dzięki tak dużej ilości miejsca kamera może nagrywać w sposób ciągły do 480 godzin. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia.
MarkaWIWACAM #ad
ProducentWIWACAM #ad

9. EUKI

#ad

Wykrywanie ruchu PIR, kamera monitorująca do użytku wewnątrz i na zewnątrz, EUKI Kamera do monitoringu wewnętrznego, 2,4 GHz, 1080p HD, bezprzewodowa kamera z noktowizorem

#ad
EUKI #ad - 3m dwustronna. Można ją również stosować. Może rozpoznać osoby poruszające się przed Twoim domem. 1080p hd i widoczność w nocy: ciesz się niezrównaną jakością obrazu i nagrywaniem filmów HD, bez utraty szczegółów.

Kamera o rozdzielczości 1080p zapewnia wyraźne i. Bardzo długi czas czuwania przez miesiąc. Wykrywanie ruchu pir: kamera bezpieczeństwa jest wyposażona w zaawansowaną technologię wykrywania ruchu PIR. Bezprzewodowe połączenie: połącz się z domową siecią Wi-Fi w prosty sposób i bez skomplikowanego okablowania, dzięki czemu Twój dom stanie się piękniejszy. Wydajny akumulator: kamera bezpieczeństwa do wnętrz jest wyposażona w wbudowany akumulator 2400 mAh, który jest w 100% bezprzewodowy. Pamięć w chmurze i obsługa kart SD: zapisuj wykryte klipy wideo w chmurze lub użyj karty micro SD do lokalnego przechowywania.
MarkaEUKI #ad
ProducentEUKI #ad
Wysokość1.68
Długość1.5
Szerokość1.5
Numer częściGX7S
ModelGX7S

10. ieGeek

#ad

Czujnik ruchu PIR, 2-drożne, syrena/alarm o białym świetle, ieGeek Solarna kamera monitoringowa 2K na zewnątrz, bezprzewodowa kamera do monitoringu z noktowizorem, akumulator, 355°/140° Pan Tilt

#ad
ieGeek #ad - Atwa instalacja w ciągu 1 minuty za pomocą dołączonego zestawu śrub, który jest używany przez samochody Tesla, nie wymaga układania kabli. Wykrywanie ruchu pir, który znacznie poprawia dokładność rozpoznawania, syrena i alarm świetlny. Dwie metody pamięci: karta sD do 128 GB / chmura bezpłatnie przez pierwsze 7 dni. Obecnie stworzyliśmy własną niezależną markową aplikację "ieGeek Cam" kamera jest nadal stosowana w aplikacji CloudEdge i zobowiązujemy się oferować Państwu najlepsze produkty i usługi.

Marka app-iegeek cam: iegeek od 17 lat angażuje się w badania i rozwój, produkcję i eksploatację inteligentnych produktów zabezpieczających. 2k super hd i widoczność dookoła kamera monitorująca iegeek wykorzystuje ulepszony czujnik ultra clear 2022, a obraz jest bliżej prawdziwego świata ludzkiego oka i zapewnia lepsze wrażenia wizualne w nocy z pełnym kolorem. Iegeek korzysta z podwójnego trybu autoryzacji "Platforma + użytkownik" ze zintegrowanym 1024-bitowym certyfikatem szyfrowania RSA w jakości finansowej, aby chronić Twoje prywatne dane we wszystkich kierunkach.

2-drożne audio/chmura/pamięć sdkamera solarna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, który umożliwia płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Zasilana energią słoneczną i bezprzewodową - zewnętrzna kamera monitorująca posiada wbudowany profesjonalny akumulator, który ma dużą pojemność akumulatora i jest zasilany przez kolektory słoneczne dla lepszego czasu pracy baterii. Wybierz iegeek, projektowanie, aby ułatwić bezpieczeństwo. W ciągu 3 sekund po rozpoznaniu ruchu otrzymasz powiadomienie o alarmie w czasie rzeczywistym, a także możesz wybrać jeden z trzech trybów alarmu: syrena/światło/syrena i alarm świetlny.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
ModelZS-GX1S