Top 9 Lego Aston Martin – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro and Aston Martin Vantage GT3 76910 zestaw budowlany dla dzieci w wieku 9+ 592 szt.

#ad
LEGO #ad - Do niektórych najbardziej znanych samochodów na świecie. Zestaw lego speed Champions daje szansę. Jest wyposażony w 2 zabawki samochodowe dla dzieci i fanów modeli samochodów – Aston Martin Valkyrie AMR Pro i Aston Martin Vantage GT3.

Fantazja dzieci odstrasza modele zabawek wyścigowych w tym zestawie zabawkowym, dzięki czemu wyścigi nigdy się nie kończą. Zestaw zabawek 2 w 1 z samochodem wyścigowym to świetny pomysł na prezent dla dzieci z rodzeństwem, bliskimi przyjaciółmi lub po prostu dla rodzinnej zabawy. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.

Buduj za pomocą instrukcji montażu lego do smartfonów i tabletów, dzięki której można powiększać, obracać i oglądać modele pod każdym kątem. Jest to zestaw do zabawy dla dzieci i entuzjastów samochodów z pasją do samochodów wyścigowych i innowacji pojazdów do kolekcjonowania, zabawy i wystawy.
MarkaLEGO #ad
Wysokość2.76
Długość13.94
Waga0.99
Szerokość7.52
Numer części6379695
Model6379695

2. LEGO

#ad

Mężczyzn, akcesoria do mieszkania, żony lub męża, pomysł na prezent dla kobiet, dla niej i dla niego, kolekcja botaniczna, dekoracja domu, zestaw dla dorosłych, LEGO 10280 Ikony bukiet kwiatów

#ad
LEGO #ad - Kwiaty z 17 nietypowych elementów legO o realistycznych kształtach i kolorach kwiatów tworzą zaskakujący, co warty zobaczenia wygląd. Zawiera 15 łodyg z mieszanką kwiatów i liści, astry, maki, takich jak róże, lwie paszcze, stokrotki i trawy.

Pierwszy bukiet kwiatów lego ze sztucznych roślin składa się z ponad 17 niezwykłych, nowych elementów o realistycznych kształtach i kolorach kwiatów. Puść wodze fantazji i stwórz dekorację pokoju, czy mężczyźni czy kobiety, niezależnie od tego, która nigdy nie więdnie i zaskoczy przyjaciół, specjalnym prezentem na Boże Narodzenie. Kwiaty mają regulowane kwiaty i liście oraz regulowane długości łodygi, dzięki którym można stworzyć wspaniałe aranżacje w domu.

Ta piękna dekoracja do domu zawiera kilka elementów z roślinnego tworzywa sztucznego, które zostało wyprodukowane z trzciny cukrowej pochodzącej ze zrównoważonej uprawy. Bukiet kwiatów lego ze sztucznych roślin dla dorosłych to wspaniały prezent na urodziny lub Boże Narodzenie dla przyjaciela lub ukochanej osoby.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.78
Długość10.31
Waga0.44
Szerokość15.04
Numer części10280
Model10280
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO części brakuje lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta na kamienie i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

3. LEGO

#ad

Majsterkowanie dla dorosłych, model Skyline z London Eye, mężczyzn i kobiet, LEGO 21034 Architecture London Set, Big Ben, pomysł na prezent dla kolekcjonerów, Tower Bridge, dekoracja domu i biura

#ad
LEGO #ad - Zbuduj szczegółowy model lego architecture londyńskiej panoramy z jej słynnymi zabytkami! Zestaw modelarski lego dla dorosłych i dzieci od 12 lat obejmuje National Gallery, London Eye, kolumnę Nelsona, Big Ben i Tower Bridge.

Modele lego architecture są kompatybilne ze wszystkimi kreatywnymi zestawami modeli LEGO i są idealnym pomysłem na prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub na każdą inną okazję. Cznie z zeszytem kolekcjonerskim z informacjami o designie, architekturze i historii budynków. Tamiza londyńska jest reprezentowana przez przezroczyste kamienie LEGO na płycie podstawowej. Ten zestaw lego zapewnia satysfakcjonujące i relaksujące wrażenia podczas budowania oraz jest atrakcyjną dekoracją domu lub biura.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość10.31
Waga0.44
Szerokość2.4
Numer części21034
Model21034
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

4. LEGO

#ad

Model samochodu dla dzieci od 10 lat, zestaw modelarski, samochód wyścigowy, zabawka, zestaw do budowy samochodu wyścigowego, LEGO 42123 Technic McLaren Senna GTR

#ad
LEGO #ad - Zawiera wersję lego technic spektakularnego samochodu wyścigowego McLaren-Senna, autentyczna replika prawdziwej ikony toru wyścigowego. Ten samochód zabawkowy lego to imponujący pomysł na prezent na Boże Narodzenie dla dzieci od 10 lat lub miłośników samochodów wyścigowych w każdym wieku.

Podziwiaj wierny w szczegółach silnik v8 z ruchomymi tłokami i drzwiami typu dihedral, które otwierają się do góry i na zewnątrz w niepowtarzalnym stylu prawdziwego McLaren. Zbuduj realistyczne funkcje i piękne detale designerskie, a następnie ustaw zabawkowy samochód, aby wszyscy mogli go podziwiać.

Najwyższa prędkość. Zapierający dech w piersiach wygląd. Ten samochód zabawkowy McLare urzeka przyciągającymi wzrok motywami, kolorami i detalami. Zestawy modelarskie lego technic przekonują realistycznymi mi i mechanizmami, które wprowadzają młodych budowniczych LEGO we wszechświat techniki. Ekstremalna wydajność.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.78
Waga2.16
Szerokość15.04
Numer części42123
Model42123
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy je bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie prawo do zmiany dostępności tej usługi w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia.

5. LEGO

#ad

Chłopców, dziewcząt, kobiet, LEGO 42111 Technic Dom's Dodge Charger, Fast and Furious zestaw do budowy modeli samochodów, kultowy zestaw kolekcjonerski, mężczyzn

#ad
LEGO #ad - Autentyczne funkcje, takie jak ruchome tłoki, niezależne zawieszenie, układ kierowniczy i dmuchawa sprawiają, że fani poczują dreszczyk prawdziwych wyścigów samochodowych. Idealny prezent dla fanów samochodów, mężczyzn lub kobiet; idealny rozmiar, szybkich i wściekłych, dziewcząt, chłopców, aby stworzyć wspaniały element wystawowy.

Fantastyczny design pojazdu i fajne funkcje zapewniają również mnóstwo zabawy. Aby ułatwić młodym budowniczym rozpoczęcie pracy, dołączona jest drukowana instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim. Z wybitymi przednimi kołami okazuje się spektakularnym pokazem. Model samochodu ma 39 cm długości, 16 cm szerokości i 11 cm wysokości, dzięki czemu ma idealny rozmiar do odgrywania ról i przygód. Szukasz fajnego prezentu bożonarodzeniowego dla dzieci od 10 lat lub dla entuzjastów modeli samochodów? Jeśli tak, to ten zestaw jest właściwym wyborem, fani mogą zbudować model samochodu Doms i odkryć fajne funkcje.

Lego zestawy technic są dokładnie tym, aby zachwycić dzieci do modelarstwa. Po zabawie fani mogą zaprezentować model w słynnej pozycji z wybitymi przednimi kołami. Ten fajny zestaw składa się z 1077 elementów zapewnia dzieciom i fanom, którzy są pasjonatami modeli zabawek, zabawne wyzwanie budowlane. Ta wierna replika dodge Charger R/T rok produkcji 1970 emanuje realistycznymi detalami.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość4.65
Waga1.82
Szerokość13.94
Numer części42111
Model42111
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

6. LEGO

#ad

Ekskluzywny przedmiot kolekcjonerski, zestaw do montażu samochodu wyścigowego dla zaawansowanych, LEGO 42096 Technic Porsche 911 RSR

#ad
LEGO #ad - Nadaje się dla dzieci od 10 lat. Ten zabawkowy samochód do kolekcjonowania przekonuje autentyczną kolorystyką w kolorze białym, czerwonym i czarnym oraz arkuszem naklejek dla dalszych szczegółów. Ten model lego technic zapewnia wciągające i satysfakcjonujące wrażenia podczas budowy.

Lego zestawy technic poruszają się wiernie i posiadają realistyczne mechanizmy, które w zrozumiały i zbliżony do rzeczywistości wprowadzają młodych budowniczych i budowniczych LEGO do świata technologii. Spójrz na sześciocylindrowy silnik bokserski z ruchomym tłokiem. Model porsche 911 rsr ma 13 cm wysokości, 50 cm długości i 20 cm szerokości. Model jest ponadto wyposażony w szczegółowy kokpit, tylny dyfuzor i aerodynamiczne lusterka boczne, widoczny funkcjonalny mechanizm różnicowy, takich jak tylne skrzydło z mocowaniem typu łabędzia szyja, niezależne zawieszenie koła i sześciocylindrowy silnik bokserski z ruchomym tłokiem umieszczonym przed tylną osią.

Imitacja porsche 911 rsr urzeka bogactwem autentycznych właściwości, a także czarne felgi i realistyczne światła przednie i tylne. Ten zestaw zawiera 1580 elementów. Otwórz drzwi i uzyskaj dostęp do kokpitu, który zachwyca licznymi realistycznymi detalami, sprawne sterowanie, takimi jak monitorowanie radaru, system gaśniczy i mapa trasy na torze wyścigowym Leguna Seca po wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość18.9
Waga2.21
Szerokość3.7
Numer części42096
Model42096
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

7. LEGO

#ad

Pilot zdalnego sterowania Bluetooth, tory i akcesoria, LEGO 60198 City pociąg towarowy, zestaw z silnikiem na baterie, 3 wózki

#ad
LEGO #ad - W górnej części dwóch kontenerów, które można załadować paletami, znajdują się oczka transportowe do załadunku. Pociąg towarowy lego city to ekscytujący prezent dla dziewcząt i chłopców od 6 lat, który pozwoli Ci cieszyć się zabawą przez wiele lat i odkrywać świat lokomotyw.

Jako akcesoria dołączone są klucz płaski, 12 sztabek złota i 4 banknoty oraz 2 palety do zbudowania, 3 pnie drzew i motocykl śnieżny. Zawiera punkt sterowania z drabinką i światłami sygnalizacyjnymi, kompletną trasę kolejową z 16 zakrzywionych i 16 prostych segmentów szyn oraz miękki z dźwignią, transporter pieniędzy z otwieranymi drzwiami i funkcjonalny wózek widłowy z otwieranym pałąkiem.

Zawiera 6 minifigurek LEGO 4 pracowników kolejowych, ochroniarza i jednego ganovena. Zawiera zmotoryzowaną lokomotywę z pilotem Bluetooth 10 stopni prędkości, pantograf na dachu i stanowisko kierowcy z pulpitem obsługi. Ponadto dostępny jest drewniany wagon, dźwig z obrotowym i wysuwanym wysięgnikiem oraz wagon kontenerowy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość18.9
Długość22.91
Waga0.66
Szerokość4.88
Numer części60198
Model60198
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

8. LEGO

#ad

Zabawka konstrukcyjna, model do budowy, LEGO 10262 James Bond Aston Martin DB5 zabawkowy samochód

#ad
LEGO #ad - Spraw sobie tę replikę aston martin dB5 z klasyka Jamesa Bonda "Goldfinger" – prawdziwy przedmiot kolekcjonerski dla każdego fana. Należą do nich srebrne przednie i tylne zderzaki z lakierem bębnowym, takich jak funkcjonalne siedzenie do wyrzutu, otwierane drzwi i mnóstwo gadżetów Jamesa Bonda, obracające się tablice rejestracyjne, otwierana pokrywa silnika, otwierana pokrywa bagażnika, koła szprychowe w kolorze srebrnym, kuloodporna tylna szyba, karabiny maszynowe w przednich błotnikach oraz koła zamontmontmontmontmontmontopony opony litzer.

Pociągnij drążek zmiany biegów, aby wydobyć karabiny maszynowe w przednich błotnikach. Przekręć tablice rejestracyjne, podnieś kuloodporną tylną szybę i zawieś zamontowane na kołach rozwiertaki do opon. Model lego james bond aston martin db5 jest ponadto wyposażony w otwierane drzwi i bogate w detale wnętrze z wysuwanym komputerem śledzącym i kieszenią na drzwi z telefonem.

Autentyczna imitacja samochodu sportowego aston martin db5 z 1965 roku, który charakteryzuje się klasycznym wzornictwem. Otwórz maskę, aby zobaczyć szczegółowy sześciocylindrowy silnik szeregowy. Pociągnij tylny zderzak do tyłu, aby wyrzucić nieproszonych pasażerów siedzeniem z wyrzutu. Ten zestaw zawiera ponad 1290 elementów i jest odpowiedni dla fanów od 16 lat.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość11.1
Długość18.9
Waga3.31
Szerokość3.58
Numer części10262
Model10262
Gwarancja2 lata gwarancji na wszystkie części

9. LEGO

#ad

Bez zestawu LEGO, HAMM zestaw oświetleniowy LED do LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattros S1 76897, zestaw oświetlenia LED kompatybilny z Lego 76897 tylko LED

#ad
LEGO #ad - W celu uniknięcia uszkodzeń, napięcie powinno wynosić mniej niż 1 A. Zasilanie przez usb. Specjalne komponenty oświetleniowe i pasujące kolory światła nadają modelowi optyczne efekty i urok.

Oświetlenie jest instalowane warstwowo, a po instalacji można je ponownie zdjąć warstwowo, bez wpływu na widoczność. Nowatorskie i kreatywne wzornictwo to dobra możliwość skupienia na sobie uwagę ludzi. Wskazówki dotyczące instalacji: proszę starannie zainstalować lampkę LED, nie ciągnąć, wyginać lub potrząsać. Linia światła można idealnie ukryć w modelu. Połącz zimne klocki z kolorowymi światełkami, aby również w ciemności jeszcze bardziej olśniewający i atrakcyjny wygląd.

Kompatybilne z lego 76897, oświetlenie wykorzystuje ulepszone światła o bardzo dużej jasności. Jasność światła jest miękka bez rozproszonego światła i nie oślepia. Przewód świetlny ma dobrą przewodność elektryczną, bezpieczeństwo i odporność na korozję.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość2.83
Waga0.68
Szerokość10.31
Numer części76897
Model76897
GwarancjaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.