Top 7 Hockey Schläger – Kije do hokeja na trawie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Franklin Sports

#ad

Pittsburgh Penguins, Franklin Sports NHL Team produkt licencjonowany zestaw hokeja na kolana – w zestawie: 2 mini hokeja i One pianka mini hokej piłka, unisex

#ad
Franklin Sports #ad - Zestaw zawiera 1 bramę, 2 mini rakiety hokejowe 1 strzał, 1 strzałek leworęczny i mini piłkę hokejową zespołu z pianki. Oficjalny produkt licencjonowany przez National Hockey League. X wys. Rozmiar bramki: 71, 8 x 30, 1 x 50, wytrzymała konstrukcja z odpornymi na uderzenia rurkami o grubości 2, 5 cm szer. X głęb. 5 cm. Atwy montaż nylonowej siatki. Trwały poliester do wszystkich warunków atmosferycznych, wstępnie dopasowana siatka.
MarkaFranklin Sports #ad
ProducentFranklin Sports, Inc. #ad
Wysokość3
Długość28
Waga2
Szerokość7
Numer części12442F19
Model12442F19X

2. STX

#ad

Czarny/niebiesko-zielony/jasnożółty, 35", STX Uniseks dla dorosłych IX 401 kij hokejowy dla dorosłych

#ad
STX #ad - 40% włókno węglowe. Zaprojektowana do gier hokejowych na hali. Niski kształt łuku. Uczucie równowagi w pozycjach na boisku. 40% włókno węglowe i niski arkusz sprawiają, że ta rakieta jest idealna do wszystkich poziomów gry w pomieszczeniach i na wszystkich pozycjach na boisku.
MarkaSTX #ad
ProducentSTX #ad
Wysokość1.5
Długość35
Waga1.1
Szerokość4.5

3. Instrike

#ad

Instrike 666 kij ABS Kid prosty 32" ok. 82 cm

#ad
Instrike #ad - Kij do hokeja na lodzie charakteryzuje się długą trwałością i można go grać na ulicy jak w hali. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Idealna do rozpoczęcia przygody, ponieważ rakieta prosto. Mała rakietka dla dzieci do jezior mrożonych na zewnątrz.
MarkaInstrike #ad
ProducentInstrike #ad
Waga0.22
Numer części15170J

4. Franklin Sports

#ad

46", 52", 52", 58", Franklin Sports Ambush Street Hockey Stick

#ad
Franklin Sports #ad - Trwałe tworzywo ABS/laminowane włókno stykowe. Wielokolorowy. Full color Ambush Graphic wrap. Jednoczęściowa konstrukcja z włókna szklanego laminowana. Idealny do zabawy w intermediach i jest przeznaczony do gry w piłkę, ulicy, skuterze i hokeju.
MarkaFranklin Sports #ad
ProducentFranklin Sports, Inc. #ad
Waga0.9
Numer części40038
Model40038

5. Angel Sport

#ad

AK Sport Hockey Ball Hockey Set 2 Sticks + Ball, 84cm, Yellow

#ad
Angel Sport #ad - Street hokej zestaw. 1 piłka. 2 kije. Jakie elementy wchodzą w zakres dostawy produktu: 2 x kije hokejowe. Nazwa działu: Unisex. 1 torba transportowa.
MarkaAngel Sport #ad
ProducentAK Sport #ad
Wysokość1.46
Długość33.07
Waga2.12
Szerokość7.99
Numer części712033
Model712033
Gwarancja1 rok gwarancji

6. Bauer

#ad

BAUER, Zestaw bramy do hokeja na kolanach z pałeczkami i piłką I do użytku na zewnątrz i wewnątrz I hokej liniowy I bramka do piłek hokejowych i krążków I trening hokeja na trawie I w zestawie 2 mini

#ad
Bauer #ad - Wymiary 30, 5 x 53 x 33 cm po złożeniu. Siatka na rękaw zapewnia łatwy montaż. Zestaw bramki do hokeja rolkowego, składający się z bramki, dwóch kijów i piłki. Cznie z 2 zakrzywionymi mini pałeczkami z tworzywa sztucznego i 1 piłką piankową.
MarkaBauer #ad
ProducentBAUE6|#Bauer #ad
Wysokość23
Długość30.5
Waga1.76
Szerokość13.5
Numer części1046682
Model1046682

7. TOOLZ

#ad

TOOLZ Zestaw kijów hokejowych na ekscytujące mecze – zestaw do hokeja do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wyposażenie hokejowe z 4 kijami długość 108 cm + 2 piłki w zestawie

#ad
TOOLZ #ad - Ciesz się hokejem w hali, na ulicy lub w ogrodzie. Najwyższa jakość: twoje kije hokejowe o długości 108 cm są wykonane z wysokiej jakości materiału, aby zapewnić optymalną wydajność i trwałość. Popraw swoją technikę strzelania i precyzję strzelania bramki.

Zabawa dla całej rodziny: dzięki temu zestawowi startowemu do hokeja możesz cieszyć się ekscytującymi meczami. Elastyczność wewnątrz i na zewnątrz: niezależnie od tego, czy na zewnątrz, czy grasz w domu, ten zestaw do hokeja w linie dopasowuje się do każdego otoczenia.22 dołączone piłki hokejowe zapewniają wielogodzinną rozrywkę. Wejdź do świata hokeja lub popraw swoje umiejętności dzięki temu wszechstronnemu zestawowi kijów hokejowych.

Idealne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych: nasze akcesoria do hokeja są idealne dla graczy w każdym wieku i na każdym poziomie gry. Dzięki solidnej konstrukcji idealnie nadają się do hokeja na ulicy i hokeja halowego. Precyzyjna kontrola uderzenia: nasz sprzęt hokejowy zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką, dzięki czemu możesz zmaksymalizować swoje umiejętności na boisku.
MarkaTOOLZ #ad
ProducentTOOLZ #ad