Top 10 Soft Close Toilettensitz – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BENAVITA

#ad

BenaVita Podwyższenie siedziska WC 5 cm z duroplastu – podwyższona deska sedesowa zapewnia wygodne siedzenie, w zestawie z mechanizmem wolnoopadającym – obciążenie do 175 kg

#ad
BENAVITA #ad - Atwe sprawdzenie kształtu – nasza podwyższenie WC zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do większości toalet. Bardzo stabilna i antybakteryjna – dzięki montażowi od dołu nasza podwyższona deska sedesowa zapewnia maksymalną stabilność, a dzięki antybakteryjnemu materiałowi duroplastowemu nasza deska sedesowa zawsze pozostaje promiennie biała.

Podwyższone siedzisko toaletowe 5 cm – dzięki podwyższonej pozycji siedzącej o 5 cm ta deska sedesowa znacznie zwiększa komfort. Jest to szczególnie nieocenione dla seniorów. Atwy montaż w 5 krokach – dzięki BenaVita montaż podwyższenia deski sedesowej jest dziecinnie prosty w zaledwie pięciu prostych krokach.

Bezgłośne zamykanie – dzięki innowacyjnemu wolnoopadającemu pokrywa i okulary deski sedesowej zamykają się bezgłośnie, zapewniając tym samym niezakłócone korzystanie z toalety. Wystarczy sprawdzić dopasowanie na zdjęciu 4 w trzech prostych krokach.
MarkaBENAVITA #ad
ProducentBENAVITA #ad
Wysokość0.99
Długość17.32
Waga7.39
Szerokość14.57

2. Wirquin

#ad

Beżowa, Wirquin 20721956 deska sedesowa FSC100% Trendy Line Diplomat jeleń, biała i bambusowa

#ad
Wirquin #ad - Wytrzymałość: przetestowana 20 000 cykli otwarć/zamknięć. Deska sedesowa diplomat z tłoczonego drewna FSC Mix, kolor jelenia, po obu stronach pokrywy, matowa pokrywa | luneta: bambus naturalny. Nadaje się do standardowych toalet. Zawiasy śrubowe ze stali nierdzewnej: ochrona przed korozją, Soft Close wolnoopadająca.
MarkaWirquin #ad
ProducentWirquin #ad
Wysokość0
Długość17.72
Waga7.5
Szerokość14.96
Numer części20721956
Model20721956

3. ADOB

#ad

Z mechanizmem wolnoopadającym, duroplast, Novara Plus Deska sedesowa podwyższająca 5 cm

#ad
ADOB #ad - Odbojniki kątowe podpierają siedzisko z przodu. Kompletna deska sedesowa z duroplastu z komfortowym mechanizmem wolnoopadającym. Pasuje do wszystkich dostępnych w handlu muszli klozetowych. Wygodne siedzenie dla młodych i starszych dzięki podwyższeniu o 5 cm. Bez barier – odpowiednia również dla osób na wózkach inwalidzkich.
MarkaADOB #ad
ProducentADOB #ad
Waga7.72
Numer części56102
Model56102

4. Croydex

#ad

WL604022, Croydex Zasłona prysznicowa z sztuką Angus-McCoo

#ad
Croydex #ad - Regulowane zawiasy, pasują do wszystkich dostępnych w handlu muszli klozetowych. Chromowane zawiasy. Wymiary: 430 x 380 mm. Z wytrzymałego tworzywa sztucznego Thermoset. Cznie z mocowaniem na górze i na dole.
MarkaCroydex #ad
ProducentCroydex #ad
Wysokość0.99
Długość15.75
Waga6.13
Szerokość5.89
Numer częściWL604022
ModelWL604022

5. LUVETT

#ad

Wolnoopadająca, zdejmowana, LUVETT® D100 deska sedesowa wolnoopadająca, kształt litery D, antybakteryjna duroplast, kolor: biały alpejski, 3 możliwości montażu

#ad
LUVETT #ad - Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Deska sedesowa w 4 kolorach. Wzornictwo i opracowanie w niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ślizganiem.

Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.93
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.45
Numer części536138

6. LUVETT

#ad

Kolor: szary manhattan, deska sedesowa z antybakteryjnego duroplastu, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca C770 owalna, deska sedesowa z 3 wariantami mocowania do wyboru

#ad
LUVETT #ad - Wzornictwo i rozwój w niemczech, produkcja w Europie zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Opatentowany, podwójny mechanizm wolnoopadający SoftClose – oryginalny produkt z funkcją zdejmowania TakeOff EasyClean, podwójny mechanizm opuszczania deski sedesowej i pierścienia do siedzenia zapewnia delikatne i ciche zamykanie.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełnia najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią ceramiczną: wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Funkcja zdejmowania takeoff EasyClean: łatwy sposób zdejmowania deski sedesowej z ceramiki w celu wygodnego czyszczenia jednym ruchem.

Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wyboru do wszystkich ceramiki: "kołki rozporowe" od góry, "kołek rozporowy" od góry i "nakrętka wtykowa" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie LUVETT zapewnia łatwe mocowanie i niezawodne trzymanie, wszystko w zestawie, nie chwieje się i nie ślizga się. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.36
Waga4.63
Szerokość14.57
Numer części539728

7. SANFINO

#ad

Wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wiele kolorowych motywów

#ad
SANFINO #ad - Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wymiary: 43, 5 do 20 cm, 5 x 37, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, aby idealnie zamocować siedzisko. Wyjątkowo odporna na pękanie, zarysowania płyta mdf, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność.

Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

8. Roca

#ad

Roca Dama Senso wymienna deska sedesowa ze standardowymi zawiasami 801511004

#ad
Roca #ad - Oryginalny produkt firmy Roca bezpośrednio od producenta. Cznie ze standardowymi zawiasami i akcesoriami montażowymi do miski toaletowej bez automatycznego opuszczania. Wysokiej jakości, masywne siedzisko z akrylu. Wymienne siedzisko toaletowe do Dama Senso. Atwo zdejmowane zawiasy zapewniają wygodne czyszczenie.
MarkaRoca #ad
ProducentRoca #ad
Wysokość0.99
Długość16.73
Waga3.5
Szerokość14.17
Numer częściA801511004
ModelA801511004

9. Roca

#ad

Roca Giralda 801461004 wymienna deska sedesowa ze standardowymi zawiasami

#ad
Roca #ad - Atwo zdejmowane zawiasy dla wygodnego czyszczenia. Wysokiej jakości, masywne siedzisko z akrylu. Produkty zagraniczne podlegają odrębnym terminom, dlatego sprzedawane zagranicą mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową, w tym dopasowaniem, językiem etykiety lub instrukcjami. W zestawie standardowe zawiasy i akcesoria mocujące do muszli toaletowej. Oryginalny produkt firmy Roca bezpośrednio od producenta.
MarkaRoca #ad
ProducentRoca #ad
Wysokość0
Długość7.91
Waga7.49
Szerokość5.97
Numer częściA801461004
ModelA801461004

10. LUVETT

#ad

Zdejmowana pokrywa sedesowa, antybakteryjny duroplast, wyprodukowana w UE, LUVETT® Deska sedesowa z 3 rozwiązaniami montażowymi ze stali nierdzewnej i wolnoopadającą Softclose, kształt: owalna

#ad
LUVETT #ad - Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów montażu do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ześlizgiwaniem.

Funkcja odbioru takeoff easyClean: łatwy sposób na wygodne zdejmowanie deski sedesowej z ceramiki jednym ruchem ręki.

Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Podwójne automatyczne opuszczanie pokrywy WC i pierścienia siedziska zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softClose – oryginalny produkt z funkcją odbioru TakeOff EasyClean.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.93
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.76
Numer części539755A
ModelC210