Top 10 Snow Foam Sprüher – Opryskiwacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gloria

#ad

Opryskiwacz ciśnieniowy GLORIA świetny 3 | Opryskiwacz ogrodowy | 3 l wypełnienia Regulowana mosiężna dysza | Kompaktowy do mniejszych ogrodów

#ad
Gloria #ad - Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest solidna i pozwala na indywidualną regulację strumienia oprysku. Klasa kompaktowa: poręczna, praktyczna, niedroga - 3-litrowy opryskiwacz ciśnieniowy prima 3 jest idealny do pielęgnacji i ochrony roślin w małych i średnich ogrodach.

Model jest również wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa dla maksymalnego bezpieczeństwa. Dobre wyniki natryskania: dzięki mocnej plastikowej pompie można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów. Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi, który po prostu przyczepiasz do opryskiwacza, prima 3 można wygodnie nosić na ramieniu podczas pracy w ogrodzie.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość17.32
Długość8.27
Waga2.76
Szerokość7.09
Numer części000078.0000
Model000078.0000

2. Gloria

#ad

żółty, GLORIA Opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 | opryskiwacz ogrodowy do ochrony roślin | pojemność 5 l | regulowana dysza mosiężna, niebieski, czarny

#ad
Gloria #ad - Klasyk: poręczny, praktyczny, niedrogi – opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 l doskonale nadaje się do pielęgnacji roślin i ochrony roślin w domowym ogrodzie i jest bestsellerem wśród opryskiwaczy GLORIA. Praktyczne akcesoria: nie chcesz pompować ręcznie podczas rozpylania? Nasza sprężarka akumulatorowa z serii Bosch 18 V Power for All jest łatwa i szybka w montażu i automatycznie zwiększa ciśnienie w urządzeniu.

Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi do noszenia, który wystarczy włożyć do opryskiwacza, można wygodnie nosić przy sobie na ramieniu podczas pracy w ogrodzie. Dla maksymalnego bezpieczeństwa model jest ponadto wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa.

JakoŚĆ i gwarancja: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie urządzeń do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych do wszystkich produktów. Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest wytrzymała i pozwala na indywidualne dopasowanie obrazu natryskowego. Dobre rezultaty rozpylania: dzięki wydajnej pompie z tworzywa sztucznego można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość20.87
Długość7.09
Waga1.56
Szerokość7.87
Numer części000080.0000
Model000080.0000

3. Gardena

#ad

Ergonomiczny uchwyt 11120-20, drugi otwór z dodatkową nasadką na puszkę, Gardena Opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l: opryskiwacz ciśnieniowy z dyszą pod kątem 90°

#ad
Gardena #ad - Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz ciśnieniowy Gardena 1, 25 l. Odciążenie: opryskiwacz z pompką jest wyposażony w zawór bezpieczeństwa i tym samym zapewnia bezproblemową pracę.

Wygodna obsługa: funkcja 360 stopni umożliwia nawadnianie z każdej pozycji bez zasysania powietrza – również do stosowania pod łopatką. Uproszczone zastosowanie 3 w 1: praktyczny dodatkowy otwór z nasadką dozującą umożliwia łatwe mieszanie, napełnianie i opróżnianie – bez odkręcania głowicy pompki. Elastyczne rozpylanie: wytrzymała i regulowana dysza mosiężna jest regulowana pod kątem 90 stopni i umożliwia uniwersalne zastosowanie w ogrodzie.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość11.42
Długość5.71
Waga1.51
Szerokość5.91
Numer części11120-20
Model11120-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które można udowodnić z powodu wad materiałowych lub produkcyjnych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia według naszego wyboru, jeżeli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Inne przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

4. Lordofwork

#ad

Samochodów, środków czyszczących i innych urządzeń | butelka z rozpylaczem na, Lordofwork Butelka z rozpylaczem | rozpylacz ciśnieniowy o pojemności 1 l | rozpylacz | butelka z rozpylaczem do roślin

#ad
Lordofwork #ad - Wysoka jakość i odporność na zabrudzenia. Ergonomiczny uchwyt leży dokładnie i stabilnie w dłoni. Dzięki zakrzywionemu przyciskowi natryskowemu i ergonomicznemu uchwytowi możesz wygodnie i bezpiecznie obsługiwać pompę.

Na pewno ci się spodoba! Wygodny w użyciu: przezroczysty pasek i zintegrowana skala z informacjami w litrach ułatwiają przygotowanie optymalnego stosunku mieszania i monitorowanie zużycia w dowolnym momencie! Wysoka jakość! obiecujemy nie tylko przyjemne zastosowanie, ale również najlepszą jakość. W ten sposób regularnie sprawdzamy każdy pojedynczy opryskiwacz pod kątem funkcjonalności i obrazu natryskowego, zanim opuści nasz zakład produkcyjny.

Atwy w czyszczeniu! dzięki zasięgowi 4 metrów i maksymalnemu ciśnieniu 3 barom Twoja praca będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Atwe w użyciu: umożliwia równomierne rozpylanie i pozwala na efektywniejsze i szybsze wykonywanie zadań! A co najlepsze: ciśnienie robocze można ustawić ręcznie. Dzięki temu nie potrzebujesz silnego pompowania i możesz pozwolić butelce wykonać swoją pracę.
MarkaLordofwork #ad
ProducentLordofwork #ad
Wysokość11.42
Długość7.48
Szerokość3.94
ModelLow-1

5. Goizper

#ad

Goizper IK Multi PRO 2 – profesjonalny spryskiwacz ciśnieniowy

#ad
Goizper #ad - Szeroki otwór do napełniania. Bardzo dobrze nadaje się do stosowania z: środkami dezynfekującymi, produktami neutralnymi, kwasami. Z dwiema dyszami natryskowymi regulowana dysza stożkowa i dysza płaska.
MarkaGoizper #ad
ProducentGoizper #ad
Wysokość11.81
Długość6.3
Waga1.54
Szerokość6.3
Numer części8.16.71
Model81671
GwarancjaNo

6. Spear & Jackson

#ad

Spear & Jackson 5LPAPS opryskiwacz ciśnieniowy, 5 l

#ad
Spear & Jackson #ad - Pręt natryskowy o długości 560 mm i wąż o długości 1, 3 m do stosowania w skomplikowanych lub trudno dostępnych miejscach. Dysza prętowa w pełni regulowana od rozpylania do mgły, z mechanizmem blokującym i regulatorem przepływu wody. Do wody i nie lepkich produktów na bazie wody lub rozpuszczalnych, herbicydów, w tym pestycydów, insektycydów, fungicydów i nawozów. Przepuszczająca światło butelka ze skalą w litrach i uncjach cieczy umożliwia dokładne napełnianie lub mieszanie w butelce. Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l z zaworem nadciśnieniowym i paskiem na ramię.
MarkaSpear & Jackson #ad
ProducentSpear & Jackson #ad
Wysokość16.54
Długość7.09
Waga0.88
Szerokość7.09
Numer części5LPAPS
Model5LPAPS

7. Gloria

#ad

Gloria Hobby125 opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l z funkcją oprysku 360 stopni, w kolorze żółtym

#ad
Gloria #ad - Wydajny opryskiwacz ciśnieniowy. Funkcja oprysku 360 stopni możliwość użytkowania w dowolnej pozycji. Półprzezroczysta miarka pozwalająca kontrolować poziom napełnienia. Obrotowa dysza rozpylająca. Płynnie regulowana mosiężna dysza.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość12.2
Długość9.84
Waga1.01
Szerokość5.12
Numer części000025.0000
Model000025.0000

8. Einhell

#ad

Einhell GE-WS 18/10 Li-Solo Power X-Change akumulatorowy opryskiwacz ciśnieniowy 18 V, regulowana mosiężna dysza, automatyczna pompa, bez akumulatora, zbiornik 1 litr ze skalą

#ad
Einhell #ad - Zbiornik ze skalą – przezroczysty zbiornik ze zintegrowaną skalą napełnienia mieści do 1 l płynu. Zastosowanie – uniwersalny opryskiwacz ciśnieniowy nadaje się do stosowania z płynnym nawozami, środkami chwastobójczymi i środkami dezynfekującymi.

Power x-change – akumulatorowy opryskiwacz ciśnieniowy einhell ge-ws 18/10 Li-Solo jest częścią rodziny Power X-Change, w której można elastycznie łączyć akumulatory, ładowarki i urządzenia. Są one sprzedawane oddzielnie. Ciśnienie natrysku 1, 3 bar i natężenie przepływu do 9, 6 l/h. Dostawa bez akumulatora – akumulatorowy opryskiwacz ciśnieniowy Einhell GE-WS 18/10 Li-Solo jest dostarczany bez akumulatorów Power X-Change i bez ładowarki.

Strumień natryskowy można regulować dzięki regulowanej mosiężnej dyszy. Moc – opryskiwacz ciśnieniowy pracuje z maks. Poręczna konstrukcja – dzięki ergonomicznemu, smukłemu kształtowi ze specjalnymi powierzchniami Softgrip, zasilany akumulatorem i lekki opryskiwacz o wadze 0, 6 kg przyjemnie leży w dłoni. Dzięki dużym pałąkom można go łatwo otworzyć i wyjąć.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell Germany AG #ad
Wysokość8.31
Długość9.72
Waga1.39
Szerokość3.7
Numer części3425240
Model3425240

9. Goizper

#ad

Goizper IK Foam PRO 2 – profesjonalny rozpylacz ciśnieniowy piany

#ad
Goizper #ad - Gruba warstwa pianki bez użycia węża!1, 25 l. Z 3 zaworami do pianki suchej, średniej i wilgotnej.
MarkaGoizper #ad
ProducentGoizper S. Coop. #ad
Wysokość7.48
Długość4.72
Waga1.54
Szerokość4.72
Numer częściIKFOAMPRO2
Model81676
Gwarancjabrak

10. Gloria

#ad

GLORIA natrysk ciśnieniowy FoamMaster FM 10 pianka natryskowa pianka / natrysk ciśnieniowy, 1L, aplikacja pianki czyszczącej

#ad
Gloria #ad - Stabilny pojemnik z tworzywa sztucznego + pierścień na nogę. W tym trzy wkłady z pianką o różnym stopniu pienienia. 1 l wypełnienia.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość12.2
Długość7.87
Waga1.57
Szerokość5.12
Numer części000655.0000
Model000655.0000