Top 10 Smartwatches For Women – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Ekran dotykowy 2,01 cala, Asmoda Smartwatch damski i męski, wodoszczelność IP68, zegarek fitness z pulsometrem, kompatybilny z systemem, z funkcją telefonu, monitorem snu, zegarek sportowy, krokomierz

#ad
Asmoda #ad - 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania.

Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, kalorie, które mogą rejestrować tętno, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, przebieg, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.

Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. 2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Ekran dotykowy 2,01 cala, krokomierz, zegarek sportowy, monitorem snu, kompatybilny z systemem, wodoszczelność IP68, z funkcją telefonu, zegarek fitness z pulsometrem, Asmoda Smartwatch damski i męski

#ad
Asmoda #ad - Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie multimedialne, Viber. Wyświetlanie pogody, messenger, stoper, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, przypomnienie o siedzeniu, Facebook, budzik, sterowanie aparatem, regulacja jasności, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.

2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania.

Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, kalorie, przebieg, które mogą rejestrować tętno, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. aycy

#ad

Krokomierzem, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", Smartwatch damski męski, kompatybilny, z połączeniami telefonicznymi, zegarek fitness z monitorem tętna, wodoszczelność IP68, 112 trybów sportowych

#ad
aycy #ad - Jeszcze bardziej interesująca jest możliwość stworzenia osobistego obrazu jako indywidualnego cyferblatu i stworzenia wyjątkowego, stylowego wyglądu. Dostosuj jasność w codziennym użytkowaniu, aby upewnić się, że nie jest ani zbyt ciasny, aby zapewnić dłuższy czas pracy baterii. Noś smartwatch mt65 prawidłowo, ani zbyt luźny.

Nie należy używać smartwatcha do celów medycznych. Wielofunkcyjny wybór sportów: aycy fitness tracker jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów sportu, tętno i spalone kalorie, i generuje szczegółowe raporty zdrowotne. 3. Cztery regulowane poziomy jasności umożliwiają łatwy odczyt również w jasnym świetle. Oprócz podstawowych funkcji, prognoza pogody w czasie rzeczywistym, takich jak budzik i stoper, funkcja wyszukiwania telefonu komórkowego i zdalne sterowanie aparatem. Dzięki aplikacji "gloryfit" masz do wyboru ponad 200 ekskluzywnych cyferblatów.

Pozostaw wystarczająco dużo miejsca do oddychania dla wygodnego noszenia i prawidłowego funkcjonowania czujnika. Inteligentna aplikacja dokładnie śledzi twoje aktywności treningowe, obejmujący ponad 100 dyscyplin sportowych, w tym bieganie, jazdę na rowerze, dzięki czemu można go bezpiecznie nosić również podczas deszczu.2. Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

4. AcclaFit

#ad

Wodoszczelny zegarek fitness, krokomierz, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, inteligentny zegarek z pulsometrem, monitorem snu, 1,85 cala

#ad
AcclaFit #ad - 147 różnych trybów fitness: smartwatch obsługuje 147 profesjonalnych i zaawansowanych trybów treningowych, dzięki czemu twój trening jest bardziej naukowy i różnorodny. Wodoszczelność ip68: zegarek fitness acclafit jest wodoszczelny zgodnie z ip68 i wytrzymuje 200 cykli ciśnienia wody, pływania i nurkowania wskazówki: nie należy nosić go w gorącej wodzie, dzięki czemu można go nosić podczas mycia rąk, prysznica, również pod gorącym prysznicem.

Ponadto możesz odbierać wiadomości SMS i SNS, gdy smartwatch jest zsynchronizowany ze smartfonem. Może również zapisywać dane dotyczące tętna spoczynkowego przez 7 dni, aby monitorować długoterminowe zmiany tętna. Ledzenie snu: monitor fitness acclafit monitoruje jakość snu w 3 fazach: czuwanie, lekki sen i głęboki sen. Całodniowy monitoring zdrowia: wbudowany precyzyjny czujnik ppg do monitorowania tętna przez 24 godziny na dobę. Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin.

Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. 1, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Ledzi wzorce snu i oddychania, dzięki czemu możesz pracować nad poprawą czasu snu i jakości snu oraz rozpoznać wczesne oznaki bezdechu sennego. Tlen we krwi i ciśnienie krwi są mierzone za pomocą odblaskowego czujnika światła na nadgarstku.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.18
Szerokość1.57
Numer części25060959350853
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja

5. AcclaFit

#ad

Wodoszczelny zegarek fitness, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, 1,85 cala, krokomierz, monitorem snu, inteligentny zegarek z pulsometrem

#ad
AcclaFit #ad - Ledzi wzorce snu i oddychania, dzięki czemu możesz pracować nad poprawą czasu snu i jakości snu oraz rozpoznać wczesne oznaki bezdechu sennego. Smartwatch acclaFit P5 to najlepszy wybór. Może również zapisywać dane dotyczące tętna spoczynkowego przez 7 dni, aby monitorować długoterminowe zmiany tętna.

Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. Zegarek fitness jest kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS 100/android 5. 0 lub nowszym oraz Bluetooth 5. 3 lub nowszym. Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. Ten krokomierz może śledzić dane dotyczące aktywności, piłka nożna itp. Takie jak kroki, hiit, dzięki czemu możesz śledzić swój stan treningu w czasie rzeczywistym.1

1, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Tlen we krwi i ciśnienie krwi są mierzone za pomocą odblaskowego czujnika światła na nadgarstku. Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja

6. AcclaFit

#ad

1,85 cala, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, monitorem snu, inteligentny zegarek z pulsometrem, krokomierz, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, wodoszczelny zegarek fitness

#ad
AcclaFit #ad - Smartwatch acclaFit P5 to najlepszy wybór. Ledzenie snu: monitor fitness acclafit monitoruje jakość snu w 3 fazach: czuwanie, lekki sen i głęboki sen. Ledzi wzorce snu i oddychania, dzięki czemu możesz pracować nad poprawą czasu snu i jakości snu oraz rozpoznać wczesne oznaki bezdechu sennego. Ponadto możesz odbierać wiadomości sms i sns, whatsapp, Linkedin, Messenger i inne, Twitter, połączenia telefoniczne i powiadomienia o aplikacji, takie jak Facebook, gdy smartwatch jest zsynchronizowany ze smartfonem.

Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. Całodniowy monitoring zdrowia: wbudowany precyzyjny czujnik ppg do monitorowania tętna przez 24 godziny na dobę. 147 różnych trybów fitness: smartwatch obsługuje 147 profesjonalnych i zaawansowanych trybów treningowych, kąpielinton, piłka nożna itp. Aktywne minuty, jazda na rowerze, bieganie, pływanie, hiit, takie jak kroki, w tym joga, dystans i spalone kalorie, skakanie, dzięki czemu Twój trening jest bardziej naukowy i różnorodny.

Jednocześnie możesz swobodnie wybrać styl ponad 100 cyferblatów za pomocą aplikacji mobilnej lub wybrać zdjęcie telefonu komórkowego, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek AcclaFit jest wyposażony w 1, aby pokazać piękne krajobrazy i pokazać swoją osobowość. Odtwarzacz muzyki i inne praktyczne gadżety: wbudowany głośnik umożliwia słuchanie muzyki bezpośrednio przez smartwatch i zgubienie się w muzyce. 1, 85-calowy ekran dotykowy lcd, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Zegarek fitness jest kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS 10
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja

7. WeurGhy

#ad

1,85 cala Smar twatch z pełnym ekranem dotykowym, zegarek fitness, IP68, kompatybilny z systemem iOS / Android, Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, zegarek sportowy z połączeniami Bluetooth

#ad
WeurGhy #ad - Smartwatch 1, 85 cala z kolorowym ekranem hd i ponad 100 cyferblatami: nowo zaprojektowany smartwatch dla mężczyzn i kobiet jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy HD o przekątnej 1, 85", który zapewnia lepszy widok i wrażenia z obsługi. Możesz wykonywać lub odbierać połączenia bezpośrednio z inteligentnego zegarka, dzięki wyraźnej jakości dźwięku i stabilnemu sygnałowi.

Centrum zarządzania zdrowiem przez 24 godziny: smartwatch jest wyposażony w najnowszą technologię czujników LC11S, tlen we krwi, która może dokładnie monitorować tętno przez całą dobę, ciśnienie krwi. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: połącz zegarek z telefonem komórkowym przez Bluetooth. 112 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: zegarek fitness oferuje ponad 100 trybów sportowych wewnątrz i na zewnątrz, joga, takich jak bieganie, które obejmują ponad 100 różnych dyscyplin sportowych, skakanka, piłka nożna, wspinaczka górska itp.

Dzięki zegarkowi sportowemu możesz intuicyjnie zrozumieć swój status fitness. Skrupulatny asystent życia: smartwatch jest wyposażony w wiele praktycznych funkcji do codziennego użytku, prognozę pogody, w tym zegarek, stoper, krokomierz, sterowanie muzyką, przypomnienie o siedzeniu i inne funkcje.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Wysokość0.87
Długość10.87
Szerokość3.43
Numer częściRL-S5

8. dotn

#ad

112 trybów sportowych, dotn Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu, 1,85" Smart Watch

#ad
dotn #ad - Całość jest kwadratowa i zaokrąglona, stabilna i elegancka. Dzięki rejestrowaniu tętna, dystansu i kroków, nurkowanie, jazda na rowerze, spalonych kalorii, pomaga lepiej osiągnąć cele treningowe. Może również monitorować stan snu i zapewnić kompleksową analizę jakości snu budzenie, głęboki sen, aby sprawdzić dane dotyczące monitorowania ciała, lekki sen.

Bateria litowa 280 mah, wydajna, stoper, takich jak prognoza pogody, śledzenie cykli kobiet, sterowanie aparatem, przypomnienie o siedzeniu, sterowanie muzyką, timer, budzik, pełne naładowanie 2 godziny zapewnia do 7 dni pracy i 30 dni czasu czuwania. W aplikacji gloryfit dostępnych jest ponad 200 cyferblatów do wyboru, cyferblat "zrób to sam": Smart Watch ma duży ekran 1, aby dostosować swój spersonalizowany cyferblat. Smartwatch z funkcją połączeń telefonicznych: smartwatch z funkcją telefonu obsługuje wersję ble5. 0, wiadomości whatsapp, instagram, inteligentny zegarek wibruje, Twitter, Facebook, połączenie jest szybsze i bardziej stabilne.

Po otrzymaniu połączeń, aby powiadomić. 112 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: fitness tracker ma 112 trybów sportowych, które zostały spalone podczas treningu, w tym bieganie, badmintona itp. Wodoszczelność ip68 sprawia, że zegarki sportowe spełniają codzienne wymagania dotyczące wodoszczelności. Gorące prysznice, skakanka, surfowanie i inne scenariusze nie są zalecane. Inne funkcje i długi czas pracy baterii: ten zegarek fitness posiada wiele praktycznych funkcji, bezpieczna, znajdowanie telefonu itp.
Markadotn #ad
Producentdotn #ad
Wysokość0.67
Długość10.83
Waga0.23
Szerokość2.95
ModelP66D

9. Donerton

#ad

Zegarek do, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, 112+ trybami sportowymi, krokomierzem, 1,85", wodoszczelność IP68, zegarek sportowy z monitorem snu

#ad
Donerton #ad - Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, aby pomóc ci lepiej zrozumieć jakość snu.

112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, joga, wspinaczka górska itd. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, skakanka, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, które są praktyczne do codziennego użytku. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.

Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, w tym głęboki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Aplikację gloryfit można pobrać, sterowanie aparatem, sterowanie muzyką, kalendarz, przypomnienie o siedzeniu itp. Stoper, prognoza pogody, timer, takich jak kalkulator, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

10. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek fitness z monitorem tętna, wodoszczelność IP68, 1,85", snu,, 112 + trybami sportowymi, zegarek sportowy

#ad
Donerton #ad - Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę.

Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie muzyką, sterowanie aparatem, stoper, kalendarz, przypomnienie o siedzeniu itp. Timer, prognoza pogody, które są praktyczne do codziennego użytku. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, bieganie, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. 2. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H