Top 10 Logitech MX Mechanical – Klawiatury

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Odbiornik Bluetooth i USB, Niemiecki układ Qwertza, Czarny, połączenie USB-C, Logitech Klawisze MX Wireless Keyboard, 5-miesięczny czas baterii, Easy Switch Funkcja, PC / MAC, Oświetlenie przycisków

#ad
Logitech #ad - Przyciski z doskonałym przystankiem: okrągłe klucze wklęsłe są dostosowane do wyciągnięcia palców, w celu ciągłej przyjemnej wskazówki. Inteligentne oświetlenie: podświetlenie jest włączone, gdy tylko ręce dotykają klawiatury i automatycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków oświetlenia.

Doskonała kombinacja: w połączeniu z MX Master 3 PC Mysz doświadczasz absolutnie bezproblemowych przepływów pracy. Akumulator przez usb-c: pełna ładowanie baterii utrzymuje się do 10 dni z i do 5 miesięcy bez podświetlenia zależne od użycia. Kontrola przepływu: dotknij, kopiowanie i wklej między dwoma komputerami jest płynnie możliwa dzięki klawisze MK Plus klawiaturą, ale wymaga oprogramowania opcji Logitech. Komfort i stabilność: dotknij bez wysiłku w klawiaturze komfortu, stabilności, precyzji i trwałości.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość5.18
Waga1.98
Szerokość17.01
Numer części920-009403
Model920-009403
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

2. Logitech

#ad

Logitech MX Keys Plus bezprzewodowa podświetlana klawiatura z podpórką pod nadgarstek, dotykowe sterowanie klawiaturą, Bluetooth, Apple MacOS, podświetlenie, USB-C, Microsoft Windows, Linux –

#ad
Logitech #ad - Doskonałe wzornictwo: wklęsłe przyciski z miękko zaokrąglonymi krawędziami idealnie dopasowują się do czubków palców i umożliwiają bezgłośne pisanie. Wskazówki bez przerywania: bezprzewodowa klawiatura MX Keys podąża za myszką MX Master 3 Advanced Wireless Mouse lub inną mysz z funkcją Flow.

Wysoka jakość i komfort: klawiatura zapewnia stabilność i precyzję dzięki jednej metalowej płytce, zaprojektowana specjalnie dla projektantów i programistów. Dostępność na różnych platformach: za pomocą odbiornika usB lub Bluetooth można połączyć z komputerem, Linux, kompatybilny z systemem macOS, smartfonem lub tabletem, Windows, iOS i Android. Automatyczne podświetlenie tła: podświetlenie przycisków automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych i aktywuje się po zbliżeniu się do klawiatury.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość5.18
Waga1.98
Szerokość16.94
Numer części920-009404
Model920-009404
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

3. Logitech

#ad

Taktylowa Klawiatura, Apple MacOS Gray, USB-C, Bluetooth, Budynek Metalowy, Logitech Klawisze MX dla Mac Wireless Illuminated Klawiatura, Przyciski LED, 10 dni żywotność baterii

#ad
Logitech #ad - Pojedyncza metalowa płyta zapewnia minimalistyczny design, który nie tylko wygląda szlachetnie, ale również jest przyjemny w dotyku. Przyciski zapalają się, które dostosowuje się do warunków oświetleniowych, gdy zbliżają się ręce. Komfort i stabilność: możesz bez problemu pisać dzięki stabilnej konstrukcji.

Dostosowane przyciski: klawisze mx do mac zostały zaprojektowane dla produktów Apple. Atwe ładowanie: nie potrzebujesz klucza sprzętowego. Dzięki opcjom logitech możesz dostosować swój układ. Wiele urządzeń mac: zoptymalizuj przepływ pracy na wielu komputerach. Indywidualnie konfigurowalne klawisze Fn zapewniają płynną pracę. Klawisze mx zapewniają naturalną pozycję w dłoni, a matowa powierzchnia zapewnia bezproblemowe przesuwanie po przyciskach.

Klawisze mx podąża za myszką obsługującą przepływ od iPada do laptopa do komputera, co zapewnia płynne pisanie, kopiowanie i wklejanie. Klawisze mx utrzymują się przez 10 dni lub do 5 miesięcy z wyłączonym oświetleniem. Użyj kabla usb c do USB-C do ładowania klawiatury. Inteligentne oświetlenie: pisanie w dzień i w nocy dzięki reaktywnemu oświetleniu LED, zapewniając długą żywotność baterii. Perfekcyjne przyciski: wydrążone przyciski dopasowują się do opuszków palców.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.81
Długość5.18
Waga1.98
Szerokość17.01
Numer części920-009553
Model920-009553
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

4. Logitech

#ad

Logitech Klawisze MX do komputera Mac bezprzewodowa, metalowa konstrukcja, USB-C, Bluetooth, żywotność baterii 10 dni, Apple macOS, przyciski LED, podświetlana klawiatura z podpórką pod nadgarstki

#ad
Logitech #ad - Atwe ładowanie: nie potrzebujesz klucza sprzętowego. Klawisze mx podąża za myszką obsługującą przepływ od iPada do laptopa do komputera, co zapewnia płynne pisanie, kopiowanie i wklejanie. Klawisze mx utrzymują się przez 10 dni lub do 5 miesięcy z wyłączonym oświetleniem.

Wiele urządzeń mac: zoptymalizuj przepływ pracy na wielu komputerach. Użyj kabla usb c do USB-C do ładowania klawiatury. Indywidualnie konfigurowalne klawisze Fn zapewniają płynną pracę. Dostosowane przyciski: klawisze mx do mac zostały zaprojektowane dla produktów Apple. Perfekcyjne przyciski: wydrążone przyciski dopasowują się do opuszków palców. Przyciski zapalają się, które dostosowuje się do warunków oświetleniowych, gdy zbliżają się ręce. Klawisze mx zapewniają naturalną pozycję w dłoni, a matowa powierzchnia zapewnia bezproblemowe przesuwanie po przyciskach.

Dzięki opcjom logitech możesz dostosować swój układ. Komfort i stabilność: możesz bez problemu pisać dzięki stabilnej konstrukcji. Pojedyncza metalowa płyta zapewnia minimalistyczny design, który nie tylko wygląda szlachetnie, ale również jest przyjemny w dotyku. Inteligentne oświetlenie: pisanie w dzień i w nocy dzięki reaktywnemu oświetleniu LED, zapewniając długą żywotność baterii.
MarkaLogitech #ad
ProducentLOGITECH #ad
Wysokość0.81
Długość5.18
Waga1.79
Szerokość16.94
Numer części920-009841
Model920-009841
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

5. Logitech G

#ad

Przełącznikami dotykowymi GX Brown i podpórką pod nadgarstek, PC/Mac, biała, Logitech G 715 bezprzewodowa klawiatura z oświetleniem LIGHTSYNC-RGB, LIGHTSPEED

#ad
Logitech G #ad - Wydajność lightspeed: spraw, by twoje najlepsze gry dzięki bezprzewodowemu połączeniu z ultrareagującym światłem; oszczędzaj port USB i zsynchronizuj tę bezprzewodową klawiaturę mechaniczną z bezprzewodową myszą gamingową G705.

Komfort miękkości chmury: unoszą się z marzycielskim białym wzornictwem i wygodną, chmurkową podkładką pod nadgarstki G715; kompaktowa mechaniczna klawiatura TKL i regulowana wysokość zapewniają dobre wrażenia podczas gry przez cały dzień. Piękne oświetlenie: na przycisk i obwód logitech lightsync rgb z fabrycznie zainstalowanymi animacjami trybów gry, oświetlenie pociągu z kolekcji Aurora; dostosuj oświetlenie swojej klawiatury do gier RGB w G HUB.

Kontynuuj grę: czas pracy baterii wynoszący 25 godzin przy pełnym oświetleniu oraz bezprzewodowe połączenie przez Logitech LIGHTSPEED i Bluetooth umożliwiają swobodną grę. Technologia na poziomie gier: dobre rozgrywki uzyskasz tylko na tej mechanicznej klawiaturze Logitech z zadowalającym uczuciem wyboru przełączników GX, połączenia bezprzewodowego lub przewodowego oraz sterowania multimediami zawsze pod ręką.
MarkaLogitech G #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość6.18
Długość14.59
Waga3.5
Szerokość1.46
Numer części920-010458
Model920-010458
Gwarancja24 Miesięcy

6. Logitech G

#ad

Biała, przełączniki dotykowe GX Brown i podpórką pod nadgarstek, Logitech G 713 przewodowa klawiatura z oświetleniem LIGHTSYNC RGB, PC/Mac

#ad
Logitech G #ad - Część kolekcji aurora: akcesoria do gier rgb działają najlepiej ze sobą, klawiatura do gier G713, zestaw słuchawkowy G735, mysz G705 mają ten sam integracyjny design i tę samą marzycielską estetykę; akcesoria do gier sprzedawane oddzielnie. Zawsze połączony: dzięki przewodowemu połączeniu klawiatury przez USB-C jesteś zawsze łatwy i bezproblemowy do gry.

Uwolnij swój styl: uzupełnij wygląd swojej spersonalizowanej klawiatury mechanicznej za pomocą klawiszy i górnej części obudowy w wielu kolorach, w tym Pink Dawn i Green Flash; sprzedawane oddzielnie. Piękne oświetlenie: na przycisk i obwód logitech lightsync rgb z fabrycznie zainstalowanymi animacjami trybów gry, oświetlenie pociągu z kolekcji Aurora; dostosuj oświetlenie swojej klawiatury do gier RGB w G HUB.

Niech dobre gry rozpoczną się na tej klawiaturze gamingowej logitech. Wybierz przełączniki gx według własnego gustu, skorzystaj z bardzo szybkiego połączenia za pomocą kabla USB i przejmij sterowanie mediami za pomocą opuszków palców. Komfort miękkości chmury: unoszą się z marzycielskim białym designem i wygodną, chmurkową podkładką pod nadgarstki G713; kompaktowa mechaniczna klawiatura TKL i regulowana wysokość zapewniają dobre wrażenia podczas gry przez cały dzień.
MarkaLogitech G #ad
ProducentLOGC5 #ad
Wysokość6.18
Długość14.59
Waga3.42
Szerokość1.46
Numer części920-010415
Model920-010415
Gwarancja24 Miesięcy

7. Logitech

#ad

Bezprzewodowa ergonomiczna klawiatura z podzielami przyciskami, Grafit Layout Qwertza, nadgarstek i wsparcie dla naturalnego kranu, Windows / Mac, Bluetooth, odbiornik USB, Logitech ERGO K860

#ad
Logitech #ad - Przetestowane przez użytkowników. Opracowany dla komfortu zbudowany na długie użytkowanie - trwałe materiały, wzmocniona konstrukcja i niezwykła stabilność zapewniają niezawodność przy biurku.

Dobre klawisze - wklęsłe klucze, które pasują do palców. Wyściełana podkładka na nadgarstek - zakrzywiona podkładka na nadgarstek oferuje 54 procent więcej wsparcia na nadgarstki i zmniejsza gięcie nadgarstków o 25 procent w porównaniu ze standardową klawiaturą bez odpoczynku palmowego. Wspólna, zakrzywiona klawiatura - Naturalny kran na ergonomicznej klawiaturze, która promuje lepszą postawę.

Wydajność bez kompromisu - zintegrowana klawiatura numeryczna, jeśli często pracujesz z tabelami, możliwość podłączenia do trzech urządzeń i 2 lata żywotności baterii. Regulowana pozycja dłoni - zarówno siedząca, -4 ° i -7 ° zawsze dla wygodnego, jak i pozycja, składane stopy zapewniają kąty 0 °, naturalnego podręcznego.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.89
Długość17.95
Waga2.56
Szerokość9.17
Numer części920-009167
Model920-009167
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

8. Logitech

#ad

Logitech K780 bezprzewodowa multifunkcyjna klawiatura do komputera, smartfona, tableta

#ad
Logitech #ad - Dotknięcie i przełączanie między urządzeniami: możesz dotknąć do trzech urządzeń jednocześnie i łatwo przełączać się między nimi za pomocą przycisku Easy-Switch.

Bezprzewodowa klawiatura wielofunkcyjna: klawiatura Logitech o eleganckim wzornictwie do wszystkich komputerów, tabletów i smartfonów z bezprzewodowym połączeniem USB lub Bluetooth Smart. Zakres dostawy: logitech 920-008034 K780 Multi-Device Wireless Keyboard ciemnoszary/biały. Kompleksowa kompatybilność: kompatybilny z urządzeniami Windows, Mac, Chrome OS, iOS i Android. W pełni wyposażona klawiatura all-in-one: standardowy rozmiar z dużymi klawiszami i blokiem numerycznym oraz wbudowanym uchwytem na urządzenia do smartfonów i tabletów do 12", jak na przykład iPad Pro.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.87
Długość14.96
Waga1.93
Szerokość6.22
Numer części222A239
Model920-008034
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

9. Logitech

#ad

Holenderski układ QWERTY, grafitowy, podświetlenie przycisków, PC/Mac, Logitech MX Keys bezprzewodowa klawiatura, 5 miesięcy pracy baterii, port USB-C, Bluetooth i odbiornik USB, funkcja Easy-SSwitch

#ad
Logitech #ad - Adowanie przez usb-c: pełne ładowanie akumulatora wystarcza na 10 dni pracy i do 5 miesięcy bez podświetlenia w zależności od użytkowania. Zdejmowana podkładka pod nadgarstek: indywidualny komfort obsługi dzięki podkładce pod nadgarstek, którą można dowolnie ustawić.

Inteligentne oświetlenie: podświetlenie włącza się, gdy tylko ręce dotkną klawiatury i automatycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Idealne połączenie: w połączeniu z myszką MX Master 3 możesz doświadczyć absolutnie bezproblemowej pracy. Klawisze o doskonałym uderzeniu: okrągłe wklęsłe przyciski są przycięte do opuszków palców, co zapewnia przyjemne uczucie podczas pisania.

Komfort i stabilność: bez trudu dotknij bezprzewodowej klawiatury zaprojektowanej z myślą o komforcie, stabilności, precyzji i trwałości. Sterowanie flow: pisanie, kopiowanie i wklejanie między dwoma komputerami jest bezproblemowo możliwe dzięki klawiaturze MK Keys Plus, wymaga jednak oprogramowania Logitech Options.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość16.94
Długość16.54
Waga1.87
Szerokość0.83
Numer części920-009415
Model920-009415
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

10. Logitech G

#ad

Design bez klawiatury numerycznej do gier e-sportowych, odłączany kabel micro USB, LIGHTSYNC RGB, Logitech G PRO TKL mechaniczna klawiatura do gier, GX-Blue Clicky Switches, układ QWERTY UK, czarna

#ad
Logitech G #ad - Odłączany kabel – odłączany kabel micro usb ma trójzębną wtyczkę zapewniającą łatwe, bezpieczne połączenie i bezpieczny transport w torbie podróżnej. Lightsync rgb – dzięki lightsync możesz podświetlić przyciski i zaprogramować statyczne oświetlenie w pamięci wewnętrznej w przypadkach, gdy system turniejowy nie pozwala na instalację G HUB.

Kompaktowa konstrukcja idealna w podróży – kompaktowa konstrukcja bez klawiatury numerycznej daje więcej miejsca na ruch myszy. Programowanie oświetlenia lIGHTSYNC RGB wymaga oprogramowania Logitech G HUB. Zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów – opracowane we współpracy z profesjonalistami e-sportu pod kątem wydajności, szybkości i precyzji, które spełniają wymagania turniejowe.

Przełączniki gx blue z rezonansem kliknięcia w profesjonalnej jakości – wytrzymałe przełączniki GX Blue z słyszalnym dźwiękiem kliknięcia i dotykowym sprzężeniem zwrotnym zapewniają bezpieczne, wyraźne naciśnięcie przycisku. Klawiaturę można łatwo spakować i zabrać ze sobą na turnieje.
MarkaLogitech G #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.35
Długość6.02
Waga1.98
Szerokość14.19
Numer części920-009426
Model920-009426
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt