Top 10 Litium-ionen Akku AA 1,5v – Akumulatory do urządzeń domowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. eneloop

#ad

Panasonic eneloop AA/Mignon, żywotność 2100 cykli ładowania, akumulatory wielokrotnego ładowania w opakowaniu niezawierającym, akumulatory NiMH, zestaw 8 sztuk, zwiększona pojemność min. 2000 mAh

#ad
eneloop #ad - Nowość: eneloop o zwiększonej pojemności min. Można je ładować za pomocą dostępnych na rynku ładowarek NiMH. Możliwość ponownego ładowania do 2100 razy.

Eneloop akumulatory mają wyjątkowo niski poziom samorozładowania i dzięki temu są zawsze gotowe do użycia. 2000 mah i przyjazne dla środowiska opakowanie. Eneloop akumulatory są wstępnie naładowane prądem słonecznym i tym samym można je od razu Idealnie nadają się do urządzeń o częstym użytkowaniu lampy błyskowe, latarki, zabawki, kontrolery gier, pielęgnacja i zdrowie. Również po 10 latach przechowywania eneloop dysponuje do 70% początkowego ładowania. Eneloop akumulatory mają uniwersalne zastosowanie i mogą we wszystkich urządzeniach zastąpić tradycyjne akumulatory lub baterie.
Markaeneloop #ad
ProducentPANASONIC #ad
Wysokość1.97
Długość16.26
Szerokość12.01
Numer częściBK-3MCDE/8BE
ModelBK-3MCDE8BE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Energizer

#ad

4 akumulatory AA, bateria Recharge Power Plus, Energizer Baterie AA

#ad
Energizer #ad - Opakowanie może się różnić. Opakowania w 100% nadające się do recyklingu – opakowania energizer nadają się w 100% do recyklingu, wspierają odpowiedzialną gospodarkę leśną i nie zawierają plastiku, z wyjątkiem pieczęci na wybranych większych opakowaniach.

Długotrwała wydajność – po jednym naładowaniu możesz korzystać z zabawki do 5, 5 godziny, a konsola do gier do 7, 5 godziny wyniki różnią się w zależności od modelu i zastosowania. Każda bateria może być ładowana do 1000 razy, a po spakowaniu wystarcza na 12 miesięcy. Co otrzymują państwo – 4 baterie nimh aa 2000 mah do ponownego ładowania, naładowane i gotowe do użycia! Wyprodukowano z materiałów pochodzących z recyklingu – pierwsza na świecie bateria AA wielokrotnego ładowania, która składa się w 4% z baterii pochodzących z recyklingu.
MarkaEnergizer #ad
ProducentEnergizer #ad
Wysokość4.49
Długość3.13
Waga0.03
Szerokość0.59
Numer częściENR Power Plus NH15 2000 BP4 Pre-Ch
ModelENR Power Plus NH15 2000 BP4 Pre-Ch
GwarancjaPrawo Gwarancja

3. kraftmax

#ad

Baterie akumulatorowe Panasonic ENERGY PRO PRO 800 AAA / Mignon firmy Panasonic, najnowsze generacje, 2500 mAh min. 2500 mAh Wysokiej jakości akumulatory do akumulatorów Kraftmax V5, zestaw 8

#ad
kraftmax #ad - Niski poziom samorozładowania. 2500 mah - najnowsza wersja BK-3HCDE. Zakres dostawy: 8 x panasonic eneloop pro xx mignon AA 2550 mAh min. Teraz do 500 cykli ładowania. Dostarczany w pudełku premium kraftmax V5 z profesjonalnym zamknięciem. Najnowsza wersja bk-3hcde firmy panasonic o pojemności 2550 mAh min. 2500 mAh.
Markakraftmax #ad
ProducentAkku-Onlinehandel GmbH #ad
Wysokość0.71
Długość4.45
Waga0.57
Szerokość2.44
Numer części4051287047352
Model4051287047352

4. Panasonic eneloop

#ad

Panasonic eneloop, możliwość ponownego ładowania,, 2100 cykli ładowania, 8 sztuk z 4 AA i 4 AAA, Ready-to-Use akumulator Ni-MH, wysoka wydajność, niskie samorozładowanie, ulepszona pojemność

#ad
Panasonic eneloop #ad - Akumulatory eneloop są wstępnie naładowane energią słoneczną i tym samym można je od razu używać. Możliwość ponownego ładowania do 2100 razy – chroni środowisko i Twój portfel.

Można je ładować za pomocą dostępnych na rynku ładowarek NiMH. Nowość: eneloop o zwiększonej pojemności aa min. Idealnie nadają się do urządzeń o częstym użytkowaniu lampy błyskowe, zabawki, kontrolery gier, latarki, pielęgnacja i zdrowie. 800 mah i przyjazne dla środowiska opakowanie. Również po 10 latach przechowywania eneloop posiada do 70% początkowego ładowania. Akumulatory eneloop mają uniwersalne zastosowanie i mogą we wszystkich urządzeniach zastąpić tradycyjne akumulatory lub baterie. Akumulatory eneloop mają wyjątkowo niski poziom samorozładowania i dzięki temu są zawsze gotowe do użycia. 2000 mah i aAA min.
MarkaPanasonic eneloop #ad
ProducentPanasonic eneloop #ad
Wysokość6.02
Długość0.87
Waga0.42
Szerokość2.05
Numer częściBK-KJMCDE44E
ModelBK-KJMCDE44E
GwarancjaGwarancja prawna

5. Varta

#ad

4 szt. w opakowaniu jeden rozmiar, 2600 mAh, Varta Ready2Use akumulatorki micro AA/Mignon Ni-Mh

#ad
Varta #ad - Akumulatory ni-mh mignon do ponownego ładowania bez efektu pamięci. Zakres dostawy: 4 blistry varta rechargeable Ready2Use ACCU AA 1, 2 V, 2600 mAh pojemność znamionowa.

Z innowacyjną technologią ready to Use: akumulatory te są gotowe do użycia bez wcześniejszego ładowania bezpośrednio z opakowania. Wstępnie naładowane akumulatory nadają się do wszystkich powszechnie stosowanych ładowarek Ni-MH i standardowych zastosowań na rynku. Nadaje się do standardowych zastosowań codziennego użytku, takich jak na przykład elektroniczna niania, budzik, radio i wiele innych. Varta akumulatory akumulatorowe są odporne na przeładowanie i głębokie rozładowanie, a ponadto wyróżniają się szczególnie wysokimi cyklami i trwałością.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA #ad
Wysokość1.99
Długość0.57
Waga0.26
Szerokość0.57
Numer części731 505
Model5716
Gwarancja24 Miesięcy

6. EBL

#ad

EBL 8 sztuk akumulatorów NI-MH niklowo-metalowo-wodorkowych

#ad
EBL #ad - Prawdziwe baterie wielokrotnego ładowania dzięki technologii "procyco", w której katoda baterii AAA jest wyposażona w materiał ochronny, zapewnia wysoką jakość, co czyni ją tańszą i bardziej praktyczną niż baterie jednorazowe.

Wysokowydajna bateria domowaakumulator ebl micro aaa 1100 mAh nadaje się do urządzeń 1, 2 V w codziennym użytkowaniu, opakowanie z pudełkiem na baterie łatwe do kolekcji. Po 3 latach pozostało jeszcze 80% pojemności. Zaczyna się od bezpieczeństwa i ochrony środowiska Stalowa obudowa DBCK i materiał NI-MH zapewniają bezpieczeństwo przy każdym ładowaniu i każdym użyciu.

Niskie samorozładowanieakumulatory ebl aaA mają bardzo niski wskaźnik samorozładowania. Uniwersalna kompatybilność wydajne i niedrogie baterie aAA do urządzeń gospodarstwa domowego 1, lampy czołowe, myszy, urządzenia LED, klawiatury radiowe, 2 V, takich jak piloty zdalnego sterowania, kalkulatory itd.
MarkaEBL #ad
ProducentEBL #ad
Wysokość0.41
Długość1.75
Waga0.22
Szerokość0.41
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

7. Amazon Basics

#ad

4 sztuki wygląd może się różnić, Amazon Basics Baterie AA, wstępnie naładowane, do ponownego ładowania

#ad
Amazon Basics #ad - Długi czas pracy baterii: bardzo powolne, stopniowe samorozładowanie utrzymuje pojemność do 24 miesięcy przy 80%. Akumulator aa 4 sztuki w opakowaniu, 2000 mAh; idealny do aparatów cyfrowych, pilotów, zabawek i innych.

Wstępnie naładowany i gotowy do użycia; można go ponownie naładować 1000 razy przy minimalnej stratie energii. Dostawa w certyfikowanym, otwartym opakowaniu; nadaje się do recyklingu. Wygląd otrzymanych baterii może się różnić. Ten sam produkt, nowy wygląd. Baterie mogą zostać poddane recyklingowi, jeśli nie mogą być ponownie naładowane; aby znaleźć miejsce recyklingu, należy po prostu skopiować ten link do swojej przeglądarki: call2recycle. Org/locator/.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość0.57
Długość2.3
Waga0.24
Szerokość1.99
Numer części210AAHCB
Model210AAHCB

8. Amazon Basics

#ad

16 sztuk wygląd może się różnić, do ponownego ładowania, Amazon Basics Baterie AA, wstępnie naładowane

#ad
Amazon Basics #ad - Dostawa w certyfikowanym, otwartym opakowaniu; nadaje się do recyklingu. Ten sam produkt, nowy wygląd. Wygląd otrzymanych baterii może się różnić.

Długi czas pracy baterii: bardzo powolne, stopniowe samorozładowanie utrzymuje pojemność do 24 miesięcy przy 80%. Baterie mogą zostać poddane recyklingowi, jeśli nie mogą być ponownie naładowane; aby znaleźć miejsce recyklingu, należy po prostu skopiować ten link do swojej przeglądarki: call2recycle. Org/locator/. Akumulator aa opakowanie 16 sztuk, 2000 mAh; idealny do aparatów cyfrowych, pilotów, zabawek itp. Wstępnie naładowany i gotowy do użycia; można go ponownie naładować 1000 razy przy minimalnej stratie energii.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość1.98
Długość0.56
Waga0.06
Szerokość0.56
Numer części210AAHCB
ModelAA/HR6

9. HiQuick

#ad

1,2 V AA, akumulator Ni-MH wielokrotnego ładowania AA, 16 sztuk o dużej pojemności, 2800 mAh, niski poziom samorozładowania baterii AA, HiQuick Mignon bateria AA

#ad
HiQuick #ad - Hiquick zaleca naładowanie baterii przed użyciem, aby w pełni wykorzystać potencjał baterii. Uniwersalna kompatybilnośćakumulatory hiquick zapewniają doskonałą wydajność do wielu zastosowań do obsługi urządzenia. Akumulatory aa są używane do aparatów cyfrowych, zabawek, budzików, latarek, szczoteczek do zębów, gier ręcznych, telewizorów LCD, pilotów, radiotelefonów, golarek i przenośnych odtwarzaczy audio.

Możliwość ponownego ładowania i trwałość akumulatory hiquick aa są wyposażone w specjalną technologię ochronną i specjalny materiał ochronny, aby przedłużyć żywotność akumulatora do 1200 Tech 500 cykli ładowania. Recykling jest korzystny dla oszczędności energii i ochrony środowiska. Akumulatory osiągają najwyższą wydajność po 3-5 cyklach ładowania.

Wysoka pojemność i wygodne opakowanie akumulatory aA HiQuick 16 x 2800 mAh do wielokrotnego ładowania nadają się do urządzeń 1, 2 V. Certyfikaty ul, ce, pse, fcc i rohs służą zapewnieniu jakości. Maksymalna wydajnośćprzed użyciem należy w pełni naładować, ponieważ ładujemy akumulatory do 20% tylko w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Niskie samorozładowanie akumulatory aa hiquick mignon mogą po 3 latach nieużywania zachować 80% prądu i zostały poddane rygorystycznym testom bezpieczeństwa.
MarkaHiQuick #ad
ProducentHiQuick #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściAA2500 x 16
ModelAA2500 x 16

10. Panasonic

#ad

8-pak Eneloop XX Pro Mignon typu AA akumulatory 2550 mAh powered by eneloop Technology HR-3UWXB min. 2450 mAh z 2 x wysokiej jakości pudełkami do akumulatorów firmy HEIBA Electronics

#ad
Panasonic #ad - Do 85% naładowania po 1 roku przechowywania. Akumulatory są umieszczone w 2 bardzo wysokiej jakości pudełkach akumulatorowych firmy HEIBA Electronics, które można połączyć ze sobą za pomocą bocznego mostka, dzięki czemu można je praktycznie przechowywać. Brak efektu pamięci, ładowanie do 500 razy. Typowa pojemność: 2550 mAh średnia wartość ogniw. 8 x eneloop pro mignon akumulator minimalna pojemność 2450 mAh.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Waga0.57