Top 10 LEGO Friends Unter 20 Euro – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

Kreatywny prezent dla 6-letnich dziewcząt i chłopców 42608, mały zestaw do makijażu z figurkami Paisley i Candi, sklep z zabawkami, LEGO Friends mini butik

#ad
LEGO #ad - Zestaw do makijażu dla dzieci z akcesoriami: Ta zabawka dla dzieci zawiera 2 torby na pasek do przymierzania oraz inne modne akcesoria. Prezent dla 6-letnich dziewczynek i chłopców: ta zabawka lego friends dla dziewcząt i chłopców to wspaniały kreatywny prezent dla dzieci, które lubią bawić się fantazyjnie i kochają odgrywanie ról – idealna na urodziny, Wielkanoc lub Boże Narodzenie.

Lustro i kasa samoobsługowa: twoje dziecko może otworzyć kreatywny butik z zabawkami, aby przed lustrem i przy kasie zaprezentować wiele historii. Zestaw do zabawy dla wielu historii przyjaźni: odkryj również inne zabawki LEGO Friends, dzięki którym Twoje dziecko może przedstawić różne historie związane z przyjaźnią.

Zestaw mini lalek z 2 postaciami: dzięki dołączonym dwóm mini lalkom LEGO Friends Paisley i Candi Twoje dziecko może przedstawić wiele różnych historii przyjaźni. Lego friends mini boutique dla dziewcząt i chłopców od 6 lat: Ten mały zestaw LEGO zawiera sklep z zabawkami do budowania, 2 figurki LEGO Friends i akcesoria do zabawnych historii zakupowych.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość1.81
Waga0.39
Szerokość7.52
Numer części42608
Model42608
Gwarancjatbd

2. LEGO

#ad

Prezent dla dziewcząt i chłopców od 7 lat 71472, zabawka dla dzieci, LEGO DREAMZzz Izzies Balon na gorące powietrze, zabawka dla zwierząt morskich, uratuj bunchu przed albumem

#ad
LEGO #ad - Wierne w szczegółach figurki lego dreamzzz mini i zwierząt: zestaw zawiera minifigurkę Izzie, albgnom i małą figurkę królika Bunchu; ponadto zabawka z wielorybem ma otwierane usta i róg na głowie.

2 możliwości zabawy: kreatywne dzieci mogą przekształcić figurkę wieloryba w zabawkę z balonem na gorące powietrze lub naciągnąć ją przed łodzią powozową, aby przedstawić nowe przygody. Wszechstronna zabawka ze zwierzętami morskimi: lego dreamzzz Izzies balon na gorące powietrze oferuje 2 opcje budowy, dzięki którym dziewczęta i chłopcy od 7 lat mogą puścić wodze fantazji.

Lego zestawy dreamzzzzzz: odkryj również inne zabawki przygodowe z serii lego dreamzzz dla dziewcząt i chłopców; Twoje dziecko może zanurzyć się w świecie marzeń i tam poznać wiele postaci bohaterów LEGO DREAMZzz. Pomysł na prezent dla dzieci: ten mały zestaw lego to wspaniały prezent dla fanów LEGO DREAMZzz, którzy czekają na wiele godzin z tą fajną zabawką.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.05
Szerokość5.55
Numer części71472
Model71472
Gwarancjatbd

3. LEGO

#ad

LEGO Friends Autumns 42607 domek dla cieląt, zabawka ze zwierzętami dla dzieci, prezent dla 5-letnich dziewczynek i chłopców, mały zestaw z 2 figurkami, zając i figurką krowy

#ad
LEGO #ad - Akcesoria do pielęgnacji zwierząt: mnóstwo akcesoriów zapewnia wspaniałe wrażenia podczas gry, wiadro, konewka i koryto na karmę, na przykład szczotka, dzięki kwiatom dzieci mogą ozdobić figurki i odkryć małe owady.

Lego friends autumns cieluszka: ten wspaniały mały zestaw lego dla dziewcząt i chłopców od 5 lat zawiera budowany domek na cielęta, 2 mini lalki, zabawkę w kształcie cieląt, zajączek i mnóstwo akcesoriów. Pomysł na prezent dla dzieci: ta kreatywna zabawka dla dzieci to fascynujący prezent dla 5-letnich dziewcząt i chłopców, którzy lubią budować modele i kochać odgrywanie ról ze zwierzętami LEGO Friends. 2 figurki lego friends: lalki lego friends Jesień i Lew oraz mała zabawkowa krowa i zajączek natychmiast zapraszają do zabawy.

Odkryj więcej zestawów lego friends: obejrzyj również inne zestawy LEGO Friends dla jeszcze większej zabawy z budowania. Zabawa z figurkami zwierząt: twoje dziecko może zbudować stajnię dla małej krowy, a następnie zaopatrzyć cielę w jesień i lwa i pozwolić mu bawić się z zajączkiem.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość1.81
Waga0.26
Szerokość7.52
Numer części42607
Model42607
Gwarancjatbd

4. LEGO

#ad

Lego Creator, 31058 zestaw do budowy dinozaura

#ad
LEGO #ad - Model 3 w 1 można przekształcić w triceratops lub pterodaktyl. T-rex ma ponad 11 cm wysokości. Triceratops ma ponad 9 cm wysokości. Pterodaktylus ma ponad 4 cm wysokości, 18 cm długości i 25 cm szerokości. Posiada 3 w 1 -trex z jasnymi pomarańczowymi oczami, ruchomą głową i stawami, dużymi pazurami i otwartymi ustami ze spiczastymi zębami. Do tego zdobycz dinozaura w formie składanej klatki piersiowej.
MarkaLEGO #ad
ProducentLego #ad
Wysokość1.89
Długość10.32
Waga0.53
Szerokość5.55
Numer części31058
Model31058

5. LEGO

#ad

Samochodzik z minifigurką policjanta, LEGO 60239 Samochód patrolowy policji miejskiej, zestawy pościgowe dla dzieci

#ad
LEGO #ad - Wózek z pasami ma 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. Zalecany wiek: 5+. Ponadto zestaw zawiera dwa policyjne pylony. Liczba części: 92. Samochód patrolowy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.29
Szerokość0
Numer części60239
Model60239
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

6. LEGO

#ad

Zabawka edukacyjna, z mini figurkami, prezent dla chłopców i dziewczynek, LEGO 60283 City silne pojazdy na wakacje do przyczepy kempingowej

#ad
LEGO #ad - Akcesoria obejmują fajne nosidełko dla niemowląt, kuchenkę kempingową i patelnię z jajkiem sadzonym oraz rogalik, smoothie, butelkę do picia, aparat i kubki. Zawiera zabawkę kempingową z umeblowanym wnętrzem, rozkładaną ścianką boczną i zdejmowanym dachem do aktywnych gier wakacyjnych.

W autobusie kempingowym znajdują się słodkie dziecko, a także stół, którzy jeżdżą na kemping, minifigurki mamy i taty, aneks kuchenny i miejsce do spania. Cznie z wydrukowaną instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim i instrukcjami PLUS – część bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions dla urządzeń inteligentnych.

Ten zabawkowy samochód dla chłopców i dziewczynek od 5 lat to idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub na każdą inną okazję dla fanów LEGO City. Dzieci mogą udać się do swojego ulubionego miejsca na wycieczkę, znaleźć idealne miejsce na kemping, a następnie rozpakować sprzęt kempingowy i cieszyć się pysznym piknikiem.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.79
Szerokość10.31
Numer części60283
Model60283
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

7. LEGO

#ad

Farma pszczół 238 części, LEGO Minicraft 21165

#ad
LEGO #ad - Dzieci mogą pozwolić 4 przyjaznym pszczołom zapylać kwiaty i owoce i pomóc hodowcy odstraszyć 4 gniewne pszczoły, kręcą się w kółko i latają swobodnie, które unoszą się w powietrzu, aby maltretować owcę i mieszkańców wioski. Dzieci mogą pomóc przyjaznym pszczołom w zapylaniu kwiatów i upraw oraz wytworzeniu miodu w ulu.

Nowością w 2021 roku są 21166 "opuszczona mina" i 21167 "Der Handelsplatz". Wspaniały prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy dla dzieci, które chcą przeżyć swoją ulubioną grę zupełnie inaczej. Zestaw do zabawy lego minecraft "farma pszczół" 21165 zawiera postacie i zwierzęta z gry online i oferuje graczom minecraft i wszystkim innym dzieciom niezliczone możliwości aktywnego odgrywania ról. W skład zestawu wchodzi również funkcja wirowania, owcę, a, która pozwala pszczołom swobodnie latać i robić psoty. Gracze minecraft i inne dzieci od 8 lat będą się świetnie bawić na tej zabawkowej farmie pszczół.

Ten wszechstronny zestaw do zabawy lego minecraft ma 19 cm wysokości, 16 cm szerokości i 13 cm głębokości. Ten zestaw lego minecraft nie wymaga baterii, pomysłowość i umiejętność rozwiązywania problemów dzieci, ponieważ jako napęd wystarczy wyobraźnia dzieci! Aktywna zabawa wspiera zręczność, gdy bawią się samodzielnie lub razem z innymi. Dzieci mogą zbudować zestaw, dowolnie zmieniać go i łączyć z innymi zabawkami LEGO Minecraft, aby zawsze cieszyć się ogromną zabawą. Zawiera hodowcę pszczół ze skrzydłami kryjącymi, 4 przyjazne pszczoły i 4 gniewne pszczoły.
MarkaLEGO #ad
ProducentLego #ad
Wysokość2.4
Długość10.32
Waga0.79
Szerokość7.52
Numer części21165
Model6332807

8. LEGO

#ad

Zestaw gospodarstwa rolnego z minifigurkami i figurkami zwierząt, pomysły na prezent dla chłopców i dziewczynek od 5 lat, LEGO 60287 City Traktor zabawka

#ad
LEGO #ad - Czerwony traktor zabawkowy bez problemu prowadzi zbiory na dużych oponach do rolnika i jego córki, gdzie czekają na nich głodne zające. Cznie z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim i instrukcją PLUS z narzędziami cyfrowymi – część bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions dla urządzeń inteligentnych.

Zestawy zabawek lego city dla chłopców i dziewczynek od 5 lat to świetny pomysł na prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub na każdą inną okazję dla małych fanów. Ta zabawka w gospodarstwie rolnym obejmuje rolnika LEGO i jego córkę, figurkę zająca oraz 2 bele siana i pudełko na warzywa dla dobrej zabawy w gospodarstwie rolnym.

Zawiera fajny traktor zabawkowy z ogromnymi tylnymi kołami, którą można podnieść oraz kabinę, uchylną szuflę do ładowania, do której zmieści się minifigurka. Dzieci w wieku od 5 lat mogą wrzucić bele siana i skrzynkę z dynią, jabłkiem i marchewką do szufli traktora, a następnie podnieść je w powietrze.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0
Szerokość10.31
Numer części60287
Model60287
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

9. LEGO

#ad

LEGO 31112 Creator Dziki lew

#ad
LEGO #ad - 3 figurki zwierząt są wyjątkowo przegubowe: lew może poruszać nogami, ogonem, głową i szczęką. Dziki lew. Sęp może być używany ze wszystkimi 3 modelami i zapewnia dzieciom jeszcze więcej zabawy podczas przygód na sawannie. Liczba części: 224. Również świnka może poruszać nogami, głową i szczęką. Zalecany wiek: 7+. Bukiet ma elastyczną szyję i elastyczne nogi.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość1.89
Waga0.66
Szerokość10.31
Numer części31112
Model31112
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

10. LEGO

#ad

LEGO 41677 Friends wodospad w lesie, zabawka kempingowa od 5 lat z mini lalkami

#ad
LEGO #ad - W zestawie znajdują się dwie mini lalki lego friends Andrea i Olivia oraz figurkę wiewiórki; dzieci mogą karmić wiewiórkę kasztanem w domku na drzewie.

Dzieci pokochają samodzielne odkrywanie niespodzianek, takich jak odkrywanie kamienia szlachetnego za otwieranym wodospadem lub obserwowanie dzikich zwierząt w lunecie. Zestaw kempingowy lego friends oferuje scenę z wodospadem z rozkładanym elementem, dzięki któremu dzieci mają dostęp do tylnej części tej zabawki. Wspaniała zabawka lego od 6 lat i idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub gdy deszcz przestaje bawić się na świeżym powietrzu. Zestaw przygodowy zawiera ponadto ognisko i most prowadzący przez rzekę, piankę na kijku i zabawkę dla mini lalek.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość4.8
Długość2.4
Waga0.31
Szerokość5.55
Numer części41677
Model41677
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.