Top 10 Bicycle Mobile Phone Holder – Mocowania motocyklowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOLEKSDAL

#ad

MOLEKSDAL Uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt rowerowy na telefon komórkowy, rower, kierownica do iPhone 14/13/12 Pro, uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy 1S szybkomocującybez blokady aparatu

#ad
MOLEKSDAL #ad - Wielofunkcyjnauchwyt na telefon komórkowy motocyklowy jest wyposażony w amortyzujące wstrząsy silikonowe podkładki, ramię zaciskowe jest równomiernie obciążone i bezpiecznie dopasowuje się do boków i spodu telefonu komórkowego, aby uniknąć zarysowań i kompleksowo chroni telefon komórkowy i zachowuje swoją stabilność nawet podczas jazdy po wyboistych drogach. Kompatybilny z większą liczbą telefonów komórkowychten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy jest odpowiedni do telefonów komórkowych 5, 11 Pro Max, Pro, iphone 14 Plus, 12, s23 +, s21, x, Note 9, 13, S8, 2" o maksymalnej grubości mniejszej niż 16 mm.

Obrót o 360°, nie blokuje aparatu i przycisku bocznego telefonu, wygodny do szybkiego otwierania trybu nagrywania, którą można ustawić pod dowolnym kątem, nagrywanie pięknych chwil w dowolnym momencieUchwyt na telefon komórkowy motocyklowy ma nową konstrukcję półobudowy, a jednocześnie uchwyt do jazdy jest wyposażony w obracającą się kulkę o 360 stopni, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ekscytujących chwil podczas jazdy. Takich jak iphone 14, 8 plus 7 6s 6, galaxy s23, s10, iphone xr, 4-7, iPhone Xs, S22, S22, LG i inne smartfony. Do szybkiej instalacji.

Quick handlebar clampuchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest wyposażony w ulepszoną nową generację zacisków na kierownicę, pasuje do większej liczby rozmiarów kierownicy, rowerów wewnętrznych, skuterów elektrycznych, idealny do rowerów, łatwiejszy i wygodniejszy w instalacji, kompatybilny z kierownicą o średnicy 22 mm - 32 mm lub kwadratowymi szynami, motocykli, wózków dziecięcych itp.1s quick lock & releaseŁatwa obsługa jedną ręką, nawet jeśli podczas jazdy pojawi się poważne wgniecenie, po raz pierwszy po zainstalowaniu uchwytu na telefon komórkowy, dzięki innowacyjnej podwójnej blokadzie, szybkie blokowanie i zwalnianie telefonu, najpierw ustaw szerokość klipsa do telefonu, możesz cieszyć się szybką instalacją, telefon nie ześlizgnie się w dół.
MarkaMOLEKSDAL #ad
ProducentMOLEKSDAL #ad
Wysokość3.15
Długość4.33
Waga0.51
Szerokość3.54
Numer częściM8SP
ModelM8SP
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, obracany o 360°, uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm, uniwersalny, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8"

#ad
ROCKBROS #ad - Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC.

Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Rednica kierownicy 22, 2 do 6, 8 mm. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, górskich, motocykli, 2-31, skuterów elektrycznych itd. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 8 cala 55 – 95 mm. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie.

100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BK
Model699-BK

3. ROCKBROS

#ad

Obracany o 360°, uniwersalny, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem.

Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Rednica kierownicy 22, górskich, 8 cala 55 – 95 mm. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 2 do 6, 8 mm. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. 100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.

Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 2-31, motocykli, skuterów elektrycznych itd. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.57
Numer części699-BR
Model699-BR

4. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, obracany o 360°, do smartfonów o przekątnej ekranu 4,2 – 6,8 cala, uniwersalny, do kierownicy 22,2 do 31,8 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 2-31, skuterów elektrycznych itd.

Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się klucz imbusowy. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. W razie potrzeby można również wybrać styl lusterka wstecznego. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 2 do 6, motocykli, 8 mm. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfon lub urządzenia GPS można stabilnie i mocno przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów.

100% satysfakcji: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu Rockbros, możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Dzięki temu jest bardzo trwała, lekka i odporna na utlenianie. Obrót o 360°: nasz motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy można obracać o 360°. Rednica kierownicy 22, górskich, 8 cala 55 – 95 mm. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BO
Model00000

5. VICSEED

#ad

Samsunga i wszystkich, VICSEED Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy – pierwsza ochrona przed kradzieżą na kierownicę rowerową – obracany o 360° i 0,1 s Go – uchwyt na telefon motocyklowy do iPhone'a

#ad
VICSEED #ad - Wskazówka: jedyna w swoim rodzaju nakrętka kwiatowa na zacisku kierownicy może być zabezpieczona tylko specjalnym kluczem, co zapewnia jeszcze bezpieczniejsze mocowanie uchwytu na telefon rowerowy. 204kmnaszym stałym celem jest tworzenie produktów, które są naprawdę przydatne dla naszych użytkowników. Bezpieczna konstrukcja antykradzieżowa - uchwyt na telefon komórkowy vicseed 2023 z bezpieczną konstrukcją antykradzieżową i funkcją można przymocować do kierownicy bez konieczności wyjmowania.

Atwa obsługauchwyt na telefon komórkowy rowerowy jest zaprojektowany ze strukturą sprężynową, wygodniej, wszystkie operacje można wykonać jedną ręką, która automatycznie się cofa, którą chcesz sfotografować. Amortyzowany uchwyt rowerowy na telefon komórkowy VICSEED z 4 ramionami zaciskowymi i ryglem bezpieczeństwa, rowkowanej konstrukcji klips rowerowy może mocno zacisnąć kierownicę. Dzięki antypoślizgowej, a następnie bardziej czytelny. Ekskluzywny serwis vicseed 1 do 1 jesteś dla nas najważniejszy! każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy.

100% kompatybilności: nasz zmodernizowany antykradzieżowy zacisk kierownicy pasuje do kierownic o obwodzie 15-40 mm i dzięki temu można go uniwersalnie zamontować na rowerze, Samsung, 0" o grubości do 15 mm w tym etui na telefon komórkowy, rowerze elektrycznym, rowerze spinningowym, takich jak iPhone, rowerze stacjonarnym lub wózku dziecięcym. Naszym celem jest nie tylko perfekcja naszych produktów, skontaktuj się z nami, ale również przyjemne doznania zakupowe. Głowica kulowa obraca się swobodnie o 360 stopni, 1 s szybko wkłada lub wyjmuje telefon, nie przegapisz żadnej chwili, a mapa jest elastyczna, łatwo ustawić pod dowolnym kątem, 0, dzięki czemu możesz cieszyć się relaksującą jazdą.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Wysokość3.54
Długość5.91
Waga0.73
Szerokość3.54
Numer częściXZCAU-468

6. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy, ochrona przed kradzieżą 2024 wytrzymały uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy, uchwyt na telefon komórkowy, łatwy montaż, kierownica rowerowa do iPhone 15,

#ad
andobil #ad - Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, czasu lub map podczas jazdy. Wszystkie operacje można wykonać jedną ręką, łatwa w obsłudze nawigacja, w pełni zmodernizowaliśmy przycisk zwalniający i wciśnięty jedną ręką, wygodniej i bezpiecznie. Regulowany kąt widzenia 360° nasz uchwyt na telefon komórkowy jest kompaktowym i idealnym uchwytem.

Uchwyt na kierownicę rowerową jest bardzo stabilny i łatwy w montażu. Nie musisz się już martwić, jedyna w swoim rodzaju nakrętka płatków na klipsie kierownicy może być obracana tylko specjalnym kluczem. Narzędzia nie są do tego potrzebne. Samodzielny montaż - montaż jest bardzo prosty i szybki. Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, dzięki czemu nie musisz się martwić, a nowo ulepszony zacisk jest w całości wykonany z metalu, że uchwyt pęknie.

Umieść swój telefon na uchwycie telefonu rowerowego, zestaw głośnomówiący itp. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, rowerów elektrycznych, wózków dziecięcych, wózków zakupowych, motocykli, skuterów, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Do zainstalowania rowerów, Treadmil itp. Spraw, aby twoja podróż była przyjemnością. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, ramię napinające 1s jest szybko otwierane.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Wysokość3.23
Długość6.54
Waga0.82
Szerokość3.35
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

7. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy rowerowy 2023 maksymalne bezpieczeństwo cztery ramiona zaciskowe, uchwyt na telefon komórkowy łatwy montaż obracany o 360° uchwyt rowerowy do iPhone 15 14 13 12

#ad
andobil #ad - Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, które nie tylko redukują wibracje, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy. Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, a szyjka nowo ulepszonego zacisku jest wykonana ze stali nierdzewnej, że uchwyt pęknie.

Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest bardzo stabilny i łatwy w montażu. Ponadto nie blokuje identyfikatora twarzy, przycisku Home i czujnika palca. Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, Twój telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem, czasu lub map podczas jazdy.

Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Spraw, czujnika światła, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, aby Twoja podróż była przyjemnością. Umieść swój telefon na uchwycie na telefon komórkowy, wygodniej i bezpiecznie. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, wózków zakupowych, motocykli, wózków dziecięcych, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, zestaw głośnomówiący itp.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Numer częściHU-XI-201

8. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy rower 2024 ostateczne bezpieczeństwo ochrona przed kradzieżą kierownicy roweru uchwyt na telefon komórkowy motocykl łatwy montaż uchwyt rowerowy na telefon

#ad
andobil #ad - Wszystkie operacje można wykonać jedną ręką, w pełni zmodernizowaliśmy przycisk zwalniający i wciśnięty jedną ręką, łatwa w obsłudze nawigacja, ramię napinające 1S jest szybko otwierane. Ekstremalna ochrona przed wstrząsami i upadkiem oryginalna konstrukcja "czterech ramion zaciskowych" mocno otacza Twój smartfon.

Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, które nie tylko redukują wibracje, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, motocykli, skuterów, rowerów elektrycznych, wózków dziecięcych, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Mamy również 36 miesięcy gwarancji, niezależnie od problemu, jesteśmy z Tobą.

Nie musisz się już martwić, że zgubisz uchwyt na telefon! nowo zaprojektowany uchwyt na telefon komórkowy andobil z funkcją ochrony przed kradzieżą, jedyna w swoim rodzaju nakrętka płatków na klipsie kierownicy może być obracana tylko specjalnym kluczem. Upewnij się, że uchwyt na telefon komórkowy nie zostanie skradziony! Uchwyt na kierownicę rowerową jest bardzo stabilny i łatwy w montażu. Ponadto nie blokuje identyfikatora twarzy, aby Twoja podróż była przyjemnością.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

9. GUB

#ad

Obrotowy uchwyt na telefon komórkowy,, motocyklowy, rowerowy, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt szybkomocujący, GUB Pro2 uchwyt na telefon komórkowy, motocyklowy, aluminiowy, elektryczny

#ad
GUB #ad - Również w przypadku silnych wstrząsów upadek nie jest już możliwy. Montaż naszego uchwytu na telefon komórkowy jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Aby upewnić się, które umożliwiają zamocowanie uchwytu na 99% wszystkich kierownicach. Alternatywnie uchwyt można zamontować bezpośrednio na mostku, że każdy może skorzystać z naszego uchwytu na telefon komórkowy, dołączamy dwa różne wielkości pasowania, aby spełnić indywidualne potrzeby.

Dzięki temu możesz używać smartfona bez uciążliwego zdejmowania etui ochronnego, a mimo to korzystać z bezpiecznego mocowania naszego uchwytu. Niezależnie od tego, czy do codziennej drogi do pracy lub na pełne przygód wycieczki rowerowe – nasz uchwyt zapewnia bezpieczny i wygodny sposób korzystania ze smartfona podczas jazdy. Zainwestuj w bezpieczeństwo i komfort swoich wycieczek rowerowych dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy. Po zamocowaniu go na kierownicy można wygodnie zamocować smartfon w uchwycie i równie łatwo wyjąć po trasie.

Dzięki temu można wygodnie uzyskać dostęp do aplikacji nawigacyjnych lub śledzić jazdę za pomocą aplikacji do śledzenia fitness. Niezależnie od tego, czy w formacie pionowym lub poziomym – nasz uchwyt zapewnia elastyczność mocowania smartfona zgodnie z własnymi preferencjami. Uchwyt można otworzyć od 55 mm do 100 mm i zapewnia miejsce na smartfony również z etui. Zabezpiecz swój smartfon podczas jazdy rowerem dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy! Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości Twój smartfon jest mocowany bezpieczniej niż z jakimkolwiek innym uchwytem.
MarkaGUB #ad
ProducentGUB #ad
Wysokość3.74
Długość1.18
Waga0.24
Szerokość5.51
Numer części4251001629158
Model4251001629158

10. Babacom

#ad

Rower, uchwyt na smartfon, blokada 1s, kierownica rowerowa, amortyzator wstrząsów, Babacom Uchwyt na telefon komórkowy, bezpieczna ochrona, uchwyt na telefon komórkowy, kompatybilny z iPhone 14,

#ad
Babacom #ad - W dużej mierze kompatybilny z urządzeniami takimi jak iphone 14/14 pro max/13 pro max/13/12 pro Max/12 Pro/12/12 Mini, Samsung Galaxy S23/S22 /S21 /S20/S10, Note 20/10/9 i wiele innych. Obrót o 360° zapewnia optymalną widoczność: ciesz się najwyższym komfortem i bezpieczeństwem dzięki naszemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy. Ulepszona konstrukcja zaciskowa dla łatwiejszej instalacji: odnów swoje wrażenia z jazdy dzięki naszemu ulepszonemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy! Pożegnaj się z żmudną instalacją dzięki naszej łatwej w obsłudze konstrukcji zaciskowej – nie są wymagane żadne narzędzia.

Uniwersalna kompatybilność: ten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy zapewnia miejsce na telefony komórkowe o rozmiarze od 4, 7 do 6, 8 cala i grubości do 15 mm w tym etui na telefony. Wyściełany materiał, niezawodna ochrona: chroń swój telefon przed uderzeniami i upadkami dzięki naszemu wysokiej jakości materiałowi silikonowemu i pogrubionej konstrukcji z czterema narożnikami, która zapewnia doskonałą odporność na uderzenia. Wskazówka: proszę koniecznie sprawdzić rozmiar swojego telefonu i kierownicy, aby upewnić się, że nasz rowerowy uchwyt na telefon pasuje prawidłowo.

Zamek jednym kliknięciem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo: uspokój się dzięki naszemu systemowi zamykania na telefon komórkowy na kierownicę rowerową, który zapewnia, że Twój telefon pozostaje na swoim miejscu nawet podczas jazdy z dużą prędkością lub wyboistymi jazdami. Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni możesz ustawić swój telefon pod idealnym kątem widzenia, niezależnie od tego, czy preferujesz wyświetlacz w poziomie czy w pionie. Niezależnie od tego, czy odbierasz połączenia telefoniczne, możesz spokojnie jeździć bez obawy, czy śledzisz swój cel, że telefon się wyślizgnie.
MarkaBabacom #ad
ProducentBabacom #ad
Wysokość1.38
Długość8.66
Szerokość3.74
Numer częściB6C
ModelB6C