Top 10 Akku Bank 100000mah – Powerbanki do telefonów komórkowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SBAOH

#ad

Na kemping, mocne ładowanie telefonu komórkowego, z latarką i ręcznie korbowaną metodą ładowania, mały, Power Bank 20 000 mAh, ale mocny wejście i wyjście USB C

#ad
SBAOH #ad - 3. Co najmniej tydzień zapotrzebowania na energię elektryczną do dojazdów do pracy. Można ładować bezpośrednio przez PD 18 W do jednostki głównej. Co otrzymasz: 1 x powerbank sbaoh t102, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Tygodniowa moc do zasilaniaogromna pojemność powerbanku 20000 mah może ładować słuchawki AirPods Pro 26 razy, iPhone 8 8, 2 razy.

Można ładować za pomocą panelu słonecznego. Ten powerbank do szybkiego ładowania może naładować telefon komórkowy do 50% akumulatora w ciągu 30 minut, festiwali muzycznych, na kemping, niezbędny do ładowania w sytuacji awaryjnej.22. 3 metody ładowania - przenośne zasilanie jest wyposażone w 3-drożny typ wielokrotnego ładowania. Trwała przenośna ładowarka nadaje się bardzo dobrze do podróży, gier, dramatów, wędrówki i wiele innych. Generowanie można ręcznie zasilać, obracając uchwyt za pomocą obracającego się uchwytu jednostki głównej.

1. Nie musisz się martwić o aktywację trybu ładowania podtrzymującego lub niewystarczającą moc – wystarczy podłączyć i gotowe. Pasuje do wszystkich urządzeń od dużych do małych: inteligentnie współpracuje z wieloma urządzeniami od dużych do małych, tabletami, w tym telefonami komórkowymi, laptopami itd. Jeśli w ciągu 1 roku wystąpią problemy z jakością, 1 x kabel USB-C na USB-C, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my wyślemy Ci nowy zamiennik!.
MarkaSBAOH #ad
ProducentSBAOH #ad
Gwarancja1

2. Acelufly

#ad

Szybkie ładowanie, Bezprzewodowy powerbank 26800 mAh, 3 wejścia do telefonu komórkowego, 6 wyjść, 15 W, karabińczyk, zewnętrzny akumulator z dwiema latarkami, solarny powerbank z 4 kablami

#ad
Acelufly #ad - Dziel się wygodą ładowania z rodziną, wyjście USB-C / wejście, przyjaciółmi lub kolegami bez konieczności czekania. Oferujemy profesjonalną sprzedaż przedsprzedażową i obsługę klienta. Wystarczy umieścić urządzenie na powerbanku, aby rozpocząć ładowanie i spraw, aby metoda ładowania była wygodniejsza. Wytrzymały powerbank do użytku na zewnątrz: ten powerbank jest wodoszczelny, która zapewnia niezawodne oświetlenie w sytuacjach nocnych lub awaryjnych, pyłoszczelny i odporny na uderzenia oraz jest wyposażony w karabińczyk do łatwego mocowania na plecaku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, instrukcja obsługi x 1, nie wahaj się z nami skontaktować. Bezprzewodowe ładowanie: bezprzewodowe ładowanie powerbanku zapewnia wygodną metodę ładowania wszystkich urządzeń kompatybilnych z bezprzewodowym ładowaniem Qi. Ponadto jest wyposażona w wydajną latarkę LED, dzięki czemu jest nieodzownym towarzyszem podróży na świeżym powietrzu. Dziękujemy za wybranie nas: w zestawie powerbank x 1, 1 x karabińczyk, kabel do ładowania usb-C x 1 i oferujemy ponadto dożywotnią gwarancję.

Wbudowane 4 kable: powerbank jest wyposażony w 4 zintegrowane kable z różnymi przyłączami wejście usb, co sprawia, wyjście micro USB i wyjście iOS, wyjście USB-C, że noszenie dodatkowego kabla do ładowania jest zbędne. Jednoczesne ładowanie 6 urządzeń: ten powerbank oferuje różne opcje wyjściowe wyjście usb, wejście ios z szybką prędkością ładowania 15 W i obsługuje jednoczesne ładowanie do sześciu urządzeń. Duża pojemność zewnętrznego akumulatora: ten powerbank jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowo-polimerowy 26800 mAh i zapewnia znaczną rezerwę energii dla Twoich urządzeń.
MarkaAcelufly #ad
ProducentShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Numer częściPN-W22
ModelPN-W22
Gwarancja3 lata gwarancji

3. Acelufly

#ad

Solarny powerbank z 4 kablami, karabińczyk, 15 W, 6 wyjść, 3 wejścia do telefonu komórkowego, Bezprzewodowy powerbank 26800 mAh, szybkie ładowanie, zewnętrzny akumulator z dwiema latarkami

#ad
Acelufly #ad - Wytrzymały powerbank do użytku na zewnątrz: ten powerbank jest wodoszczelny, która zapewnia niezawodne oświetlenie w sytuacjach nocnych lub awaryjnych, pyłoszczelny i odporny na uderzenia oraz jest wyposażony w karabińczyk do łatwego mocowania na plecaku. Duża pojemność zewnętrznego akumulatora: ten powerbank jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowo-polimerowy 26800 mAh i zapewnia znaczną rezerwę energii dla Twoich urządzeń.

Dziel się wygodą ładowania z rodziną, wyjście USB-C / wejście, przyjaciółmi lub kolegami bez konieczności czekania. Wystarczy umieścić urządzenie na powerbanku, aby rozpocząć ładowanie i spraw, aby metoda ładowania była wygodniejsza. Oferujemy profesjonalną sprzedaż przedsprzedażową i obsługę klienta. Ponadto jest wyposażona w wydajną latarkę LED, dzięki czemu jest nieodzownym towarzyszem podróży na świeżym powietrzu.

Może wielokrotnie ładować urządzenia elektroniczne, dzięki czemu akumulator pozostanie zdrowy podczas aktywności na świeżym powietrzu lub długich podróży. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Dziękujemy za wybranie nas: w zestawie powerbank x 1, 1 x karabińczyk, instrukcja obsługi x 1, kabel do ładowania USB-C x 1 i oferujemy ponadto dożywotnią gwarancję. Pożegnaj się z połączonymi kablami i ładuj swoje urządzenia w każdej chwili i wszędzie.
MarkaAcelufly #ad
ProducentShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Numer częściPN-W22
ModelPN-W22
Gwarancja3 lata gwarancji

4. Anker

#ad

10000 mAh Powerbank USB-C Power Delivery 25 W, Galaxy S21/S20, Pixel 3/3XL, zewnętrzny akumulator kompatybilny z iPhone 12/11/Mini/Pro/Pro Max/XR/XS, Anker PowerCore 10000 Redux, iPad Mini 5

#ad
Anker #ad - Power pur: powercore 10000 redux ma więcej niż wystarczającą ilość energii na dwa ładunki iPhone'a 12 i co najmniej jedno pełne ładowanie iPada mini 5. Do jednoczesnego ładowania wystarczy użyć podwójnych portów USB.

Błyskawiczne ładowanie: powercore jest ładowany za pomocą ładowarki ściennej USB-C Power Delivery w zaledwie 2, 8 godziny zasilacz nie wchodzi w zakres dostawy. Potrójne możliwości ładowania: jeden port usb-c 25 w z power delivery, port usb-a z technologią PowerIQ oraz inteligentne ładowanie podtrzymujące dla urządzeń o niskiej mocy. Pierwszorzędne wzornictwo: matowy materiał powierzchni oraz niebieskie światło LED wskaźnika stanu sprawiają, że powerbank PowerCore 10000 Redux jest świetnym dodatkiem.

Kabel do ładowania mikro USB i kabel do ładowania Lightning nie wchodzą w zakres dostawy. Co otrzymasz: powercore 10000 redux powerbank, worek podróżny, kabel usb c na USB-C z adapterem C-A, pasek do noszenia, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.07
Długość4.22
Waga0.44
Szerokość2.06
Numer częściA1246011
ModelA1246

5. Catmart

#ad

Bezprzewodowy Power Bank PD 20 W, biały, szybkie ładowanie, kompatybilny z Mag-Safe do iPhone 15/14/13/12 Plus/Mini/Pro/Pro Max, QC 3.0 USB-C, Magnetyczny powerbank 10 000 mAh

#ad
Catmart #ad - Jedną ręką podczas ładowania. Wysoka ochrona – wbudowany wysokiej jakości chip i wydajny system bezpieczeństwa zapewniają ochronę przed przeładowaniem, przepięciem i wysoką temperaturą. Bezprzewodowe ładowanie – bezprzewodowy powerbank mag-safe jest przeznaczony do iPhone 15/14/13/12, Airpods i magsafe Cases z technologią ssania Mag-Safe.

Magnetyczna przenośna ładowarka została wielokrotnie przetestowana i wielokrotnie testowana, przetężeniem, może być używana z zaufaniem i można ją zabrać ze sobą w samolocie. Silna siła magnetyczna – magnetyczny powerbank o pojemności 10 000 mah wykorzystuje unikalną silną technologię magnetyczną, nie potrząsaj i przyjmuj przez sekundę adsorpcji, nie upuszczaj, jak chcesz, możesz łatwo odbierać połączenia, bezprzewodowy powerbank Mag-Safe adsorbuje tył iPhone'a 15/14/13/12 i inne serie podczas ładowania. Wielofunkcyjne ładowanie – mag-safe wireless portable charger obsługuje szybkie ładowanie przewodowe usb-c 20 W i szybkie ładowanie bezprzewodowe 15 W, które jest odpowiednie dla większości urządzeń, można ładować 2 urządzenia jednocześnie i dzielić się przenośną mocą ładowania z przyjaciółmi i rodziną w dowolnym momencie.

Potrząśnij nim tak, robić selfie itp. Wykonane z silikonu przypominającego dziecko, aby lepiej chronić telefon przed zarysowaniami podczas bezprzewodowego ładowania, który można zabrać ze sobą do torby, jest lekki i przenośny, najcieńszy i najlżejszy design, walizki lub gdziekolwiek jesteś. Pożegnaj się z uciążliwymi kablami do transmisji danych. Przenośny magnetyczny powerbank – waży zaledwie 200 g, idealny towarzysz podróży, tylko rozmiar karty bankowej.
MarkaCatmart #ad
ProducentCatmart #ad
Waga0.44
Gwarancja3 Miesięcy

6. Intenso

#ad

Kolor różowy, Intenso 7313533 Powerbank XS 10000, nadaje się do smartfonów/tabletów, zewnętrzna ładowarka 10000 mAh, odtwarzaczy MP3/aparatu cyfrowego

#ad
Intenso #ad - Różne możliwości ładowania: jedno wyjście usb-a i usb-c umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Szybkie ładowanie 1 a jest możliwe za pośrednictwem USB-C In/Out. Zakres dostawy: intenso xs10000 powerbank, USB-A do USB-C kabel do ładowania, instrukcja obsługi.

Wejście: 5. 1 a; wyjście: 5. Uniwersalna kompatybilność: zewnętrzny akumulator kompatybilny z praktycznie wszystkimi urządzeniami ładowanymi przez USB iPhone, kamerami Actioncams GoPro, Huawei, Samsung Galaxy iPad Air/Mini i innymi smartfonami, Nintendo Switch i wieloma innymi.00

0 v - 2. Mały cud energetyczny: kompaktowy powerbank waży tylko 181 g i dzięki minimalistycznemu wzornictwu pasuje do każdej kieszeni kurtki lub spodni. 0 v - 3. Bezpieczny i niezawodny: niebieski wskaźnik zasilania LED, ochrona przed przepięciem, zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem.
MarkaIntenso #ad
ProducentIntenso #ad
Wysokość0.87
Długość2.48
Waga0.4
Szerokość3.58
Numer części7313533
Model7313533
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Baseus

#ad

USB-C 26800 mAh, Dell HP, 65 W, zewnętrzna bateria z pięcioma wyjściami i wyświetlaczem LED, do laptopów, zewnętrzny akumulator PD QC4.0, notebooków,, szybkie ładowanie, MacBook, Baseus Powerbank

#ad
Baseus #ad - Inteligentny wyświetlacz ledpowerbank usb c baseus 65 w jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz led, 14 13 12, obsługuje pd3. 0, qc3. 0, iphone 15, samsung galaxy s23, scp do szybkiego ładowania MacBooka Pro, napięcia i mocy oraz przypomina o stanie ładowania. Bardzo duża pojemność - pojemność akumulatora 26800 mah zapewnia 7 dni beztroskiej wydajności, iPad Pro 4 2, samsung s23 ultra 3, 8 razy, aby naładować iPhone 14 Pro 5, duża pojemność, 4 razy, 3 razy lub naładować 13-calowy MacBook Pro.

Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez usb c i USB-A, iPad Pro, obsługuje trzy przełączniki trybu, Dell XPS, monitorowanie w czasie rzeczywistym prądu, Google Pixel Steam Deck Rog Ally i wiele innych.55 wyjść + 3 wejścia - ten wielofunkcyjny przenośny powerbank do laptopa może ładować 3-5 urządzeń jednocześnie, port USB C obsługuje maksymalne wprowadzanie danych w ciągu zaledwie 3 godzin. Wskazówka: jest to obowiązkowa pozycja podczas aktywności na świeżym powietrzu lub podróży służbowych, dlatego produkt jest nieco nieporęczny.

Wielokrotna ochrona - nasz powerbank jest wyposażony w zintegrowany inteligentny system identyfikacyjny, jeśli masz problem z produktem. Szybkie ładowanie 65 w pd - powerbank baseus 65 w zapewnia wystarczającą moc, aby naładować laptopa z pełną prędkością. Ten powerbank usb c ładuje macbook pro 13 cali za pomocą dołączonego kabla USB-C na C z 0% do 50% w zaledwie 50 minut, idealny w podróży służbowej lub na świeżym powietrzu. Rozwiążemy go dla ciebie tak szybko, przetężeniem, 1 kabel do szybkiego ładowania typu C na typ C i naszą 18-miesięczną gwarancję. Otrzymasz powerbank 26800 mAh, jak to możliwe.
MarkaBaseus #ad
ProducentBaseus #ad
Wysokość2.6
Długość5.7
Waga1.1
Szerokość1.5
Gwarancja1 YEAR WANRANTY

8. VOLTME

#ad

Przenośny powerbank, 2 wyjścia, ładowarka z 2 portami QC/PD3.0, ciemnoniebieski, szybkie ładowanie, 10 000 mAh, VOLTME Hypercore Power Bank 10 K, zewnętrzny akumulator, 38,5 Wh, kompatybilny z, USB-C

#ad
VOLTME #ad - Szybkie ładowanie o mocy 22, 5 w: zewnętrzna bateria jest kompatybilna z urządzeniami apple i android i jest wyposażona w podwójne wyjście USB z technologią PD/QC oraz kabel USB-C. Jest łatwy do przenoszenia: powerbank do ładowania urządzeń przenośnych jest jednym z niezbędnych przedmiotów w plecaku podróżnego, który potrzebuje tabletu, czy w podróży, aparatu i smartfona.

Pojemność 10 000 mah: zewnętrzny akumulator voltme 10 0000 mah o matowej teksturze jest idealny, aby chronić baterię telefonu podczas całej podróży. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują podstawowego zaopatrzenia głównie w swoje telefony komórkowe i chcą taniego, ale wydajny: Powerbank ma dobrą, zoptymalizowaną pojemność ładowania i atrakcyjny design. Mały i lekki, ale jednocześnie bardzo lekka i zajmuje niewiele miejsca. Oferuje ponad dwukrotnie większą moc standardowych akumulatorów i zapewnia długotrwałą energię o kilka gramów większej wagi dzięki wydajnemu akumulatorowi litowemu.

Dzięki powerbankowi voltme o pojemności 10 000 mAh można jednocześnie ładować dwa urządzenia. Dzięki aluminiowej pokrywie jest bardzo wytrzymała, ale efektywnego produktu. Niezależnie od tego, w pracy lub podczas przygody na świeżym powietrzu – możesz ładować swoje urządzenia wszędzie. Wbudowane funkcje bezpieczeństwa chronią urządzenie przed zagrożeniami przetężenia, przegrzaniem i przeładowaniem. Zaprojektowany z myślą o podróży: przenośny powerbank do podróży jest praktyczny i kompaktowy i stanowi rodzaj dodatkowej zewnętrznej baterii do smartfonów i tabletów.
MarkaVOLTME #ad
ProducentVOLTME #ad
Wysokość1.02
Długość5.31
Waga0.38
Szerokość3.7
Numer częściB2009-EU
ModelHP10

9. INIU

#ad

22,5 W, mały, ale mocny, zewnętrzny akumulator do telefonów komórkowych PD 3.0 QC 4.0, do, funkcja szybkiego ładowania, wejście i wyjście USB C, powerbank, 20 000 mAh, INIU Power Bank, powerbank

#ad
INIU #ad - Naładuj swój telefon do 61% w 30 minutdzięki ulepszonej mocy 22, 5 w i najnowszej technologii szybkiego ładowania PD3. 0 i qc4. 0 twój telefon może zostać naładowany do 61% w zaledwie 30 minut. Adowanie trzech urządzeń jednocześniedzięki jednemu portowi usb c i dwóm wbudowanym portom USB można jednocześnie ładować do trzech urządzeń.

Dzięki konstrukcji z trzema złączami możesz dzielić się tym przenośnym powerbankiem z rodziną i przyjaciółmi. Jednak iniu z wyjściem high-speed 22, 5 w może ładować wszystkie istniejące iPad również najnowsze z pełną prędkością. Iniu – bezpieczny profesjonalista do szybkiego ładowania - doświadcz najbezpieczniejszego ładowania z ponad 38 milionami użytkowników na całym świecie. Dlatego jesteśmy pewni, że udzielamy wiodącej w branży 3-letniej gwarancji.

W iniu stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wejście i wyjście usb c w wersji 2024 - w przeciwieństwie do większości ładowarek, które mają tylko jedno wejście USB-C, INIU MegaPower 20 W ma wejście i wyjście USB-C, które idealnie pasuje do Twojego nowego iPhone'a, iPada i wszystkich nadchodzących urządzeń USB-C. Naładuj ipada pro do 34% w 30 minutwiększość powerbanków na rynku nie może naładować ani ładować ipada w ślimakowym tempie.
MarkaINIU #ad
ProducentINIU #ad
Wysokość0.98
Długość5.28
Waga0.8
Szerokość2.8
Numer częściBI-B3
ModelBI-B5
Gwarancja3 lata gwarancji

10. INIU

#ad

Mały, wejście i wyjście, 10 000 mAh, INIU Power Bank, zewnętrzne akumulatory do telefonów iPhone 15, 14, PD3.0 QC4.0 USB C, szybkie ładowanie, powerbank, 22,5 W, 12 X Pro Max, Mini, 13, ale mocny

#ad
INIU #ad - Połowa rozmiaru twojego iphone'a nie znajdziesz innego powerbanku o takiej pojemności, lekka i mała. Konstrukcja z potrójnym portem umożliwia dzielenie się przenośnym zasilaniem z rodziną i przyjaciółmi. W przypadku problemów z jakością wyślemy ci nowy zamiennik! adowanie do 60% w ciągu 30 minut - obsługuje wszystkie popularne protokoły szybkiego ładowania, aby zapewnić pełne naładowanie wszystkich urządzeń w krótkim czasie.

Wszystkie urządzenia są w pełni naładowane w krótkim czasie. Koniec z kolejką podczas ładowania. Ponieważ jest tylko o połowę mniejszy niż twój iPhone, która jest tak cienka, można go bez problemu włożyć do każdej kieszeni spodni lub torebki. W iniu stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Od iniu – bezpieczny profesjonalista w zakresie szybkiego ładowaniaciesz się najbezpieczniejszym ładowaniem z ponad 38 milionami użytkowników na całym świecie.

Dlatego jesteśmy pewni, że zapewnimy wiodącą w branży 3-letnią obsługę. Możliwość tankowania 3 urządzeń razem wyciskaj sok 3 urządzenia razem przez port PD-USB C i wyjścia USB. Wejście i wyjście usb c w wersji 2024 - w przeciwieństwie do większości ładowarek z tylko jednym wejściem usb C, INIU PD 10000 jest wyposażony w złącze USB-C In/Out, aby idealnie pasować do nowych iPhone'ów, iPadów i wszystkich nadchodzących urządzeń USB-C.
MarkaINIU #ad
ProducentINIU #ad
Wysokość0.94
Długość4.15
Waga0.55
Szerokość2.6
Numer częściBI-B61
ModelBI-B61
Gwarancja3 lata gwarancji