Top 10 Aimiuvei Smartwatch Ersatzarmband – Paski do smartwatchy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Oumida

#ad

Szybkie zapięcie, skórzany pasek do zegarka, sportowy pasek zamienny do Samsung Galaxy Watch / Huawei Watch / Amazfit / Garmin / Fossil 20 mm, 22 mm, różowy, Oumida Pasek do zegarka 20 mm

#ad
Oumida #ad - Bezpieczny i mocnypasek 22 mm jest wyposażony w bolce sprężynowe na obu końcach, które można precyzyjnie zablokować na zegarku, łatwy w montażu i demontażu. Kilka pozycji otworów idealnie pasuje do większości nadgarstków. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

W celu uzyskania właściwego paska należy zmierzyć odległość wewnętrzną pomiędzy dwoma uchwytami zegarka w mm. Wysokiej jakości materiał skórzany: pasek do zegarka oumida składa się z unikalnej bransoletki w stylu vintage z groszkowanej skóry Crazy Horse i klasycznej klamry ze stali nierdzewnej, która jest delikatna i przyjemna w noszeniu. Rozwiążemy je dla Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Ważne jest, aby paski zegarka miały dokładnie taką samą szerokość jak wybrany przez Ciebie pasek, ponieważ w przeciwnym razie teleskopy nie będą pasować prawidłowo.

Mocny i niełatwy do rozpadnięcia. Skórzana obsługa klientaoferujemy doskonałą obsługę posprzedażową. Dzięki zastosowaniu pierwszej warstwy ze skóry bydlęcej jest trwała i wysokiej jakości. Proszę zmierzyć rozmiar paska zegarkaprzed zakupem należy sprawdzić rozmiar zegarka. Narzędzia nie są wymagane. Modne wzornictwopasek do zegarka 20 mm jest zaprojektowany w modnym stylu skórzanym, może być używany dla mężczyzn lub kobiet, prosty, dobrze wygląda i nadaje przy każdej okazji piękny, ale atrakcyjny, profesjonalny wygląd.
MarkaOumida #ad

2. GrTrees

#ad

Kompatybilna z Samsung Galaxy Watch 6/5/4, 40 mm, 44 mm, 44 mm, 5 Pro 45 mm / Watch 6/4 Classic 43 mm, 47 mm, 42 mm, 20 mm,, Bransoletka z grawerunkiem kwiatowym, 3 sztuki, 46 mm / Active 2 40 mm

#ad
GrTrees #ad - Kompatybilne modele: kwiecisty grawerowany pasek kompatybilny z samsung galaxy watch 4 40 mm 44 mm / samsung galaxy watch 5 pro 45 mm / samsung galaxy watch 6 classic 43 mm 47 mm / samsung galaxy watch 4 classic 42 mm 46 mm / Samsung Galaxy Watch 3 41 mm / samsung galaxy watch 6 40 mm 44 mm / Samsung Galaxy Watch 5 40 mm 44 mm / Samsung Galaxy Active 2 40 mm 40 mm 4mm, 4mm, działa również z każdego innego modelu smartwatcha o szerokości 20 mm.

Wysokiej jakości materiał silikonowy jest odporny na wodę i pot, podróży i wycieczek. Atwy montaż i demontaż: pasek do zegarka galaxy watch posiada sprężynowe zakładki na obu końcach, dzięki czemu pasek można łatwo zainstalować i zdjąć w mniej niż dziesięć sekund bez dodatkowych narzędzi. Specjalny grawerowany wzór kwiatowy: bransoletka do zegarka galaxy watch ma wyraźny i uroczy kwiatowy wzór, kwiatów szczęścia i mniszka lekarskiego oraz osiem różnych kombinacji kolorystycznych, który został wykonany przy użyciu zaawansowanej technologii grawerowania laserowego.

Zawiera trzy różne bukiety stokrotek, z których można wybierać na co dzień. Pasek jest przeznaczony do nadgarstków o obwodzie od 130 mm do 220 mm. Wysokiej jakości materiał silikonowy: grawerowany pasek do zegarka galaxy watch wykonany jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu, może być doskonałym wyborem do uprawiania sportu, który jest miękki i elastyczny oraz nie podrażnia skóry. Atwe dopasowanie: 3-pak pasków do zegarków samsung galaxy można łatwo dopasować, dzięki czemu można dopasować długość paska i dokręcić lub poluzować w zależności od potrzeb.
MarkaGrTrees #ad
Wysokość0.04
Długość7.48
Szerokość0.79

3. GrTrees

#ad

44 mm, 46 mm / Active 2 40 mm, 40 mm, kompatybilna z Samsung Galaxy Watch 6/5/4, Bransoletka z grawerunkiem kwiatowym, 3 sztuki, 20 mm,, 47 mm, 44 mm, 42 mm, 5 Pro 45 mm / Watch 6/4 Classic 43 mm

#ad
GrTrees #ad - Zawiera trzy różne bukiety stokrotek, kwiatów szczęścia i mniszka lekarskiego oraz osiem różnych kombinacji kolorystycznych, z których można wybierać na co dzień. Wysokiej jakości materiał silikonowy: grawerowany pasek do zegarka galaxy watch wykonany jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu, który jest miękki i elastyczny oraz nie podrażnia skóry.

Wysokiej jakości materiał silikonowy jest odporny na wodę i pot, może być doskonałym wyborem do uprawiania sportu, podróży i wycieczek. Specjalny grawerowany wzór kwiatowy: bransoletka do zegarka galaxy watch ma wyraźny i uroczy kwiatowy wzór, który został wykonany przy użyciu zaawansowanej technologii grawerowania laserowego. Atwe dopasowanie: 3-pak pasków do zegarków samsung galaxy można łatwo dopasować, dzięki czemu można dopasować długość paska i dokręcić lub poluzować w zależności od potrzeb. Pasek jest przeznaczony do nadgarstków o obwodzie od 130 mm do 220 mm. Atwy montaż i demontaż: pasek do zegarka galaxy watch posiada sprężynowe zakładki na obu końcach, dzięki czemu pasek można łatwo zainstalować i zdjąć w mniej niż dziesięć sekund bez dodatkowych narzędzi.

Kompatybilne modele: kwiecisty grawerowany pasek kompatybilny z samsung galaxy watch 4 40 mm 44 mm / samsung galaxy watch 6 classic 43 mm 47 mm / samsung galaxy watch 5 Pro 45 mm / Samsung Galaxy Watch 3 41 mm / Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42 mm 46 mm / Samsung Galaxy Watch 5 40 mm 44 mm / samsung galaxy watch 6 40 mm 44 mm / Samsung Galaxy Active 2 40 mm 40 mm 4mm, 4mm, działa również z każdego innego modelu smartwatcha o szerokości 20 mm.
MarkaGrTrees #ad
Wysokość0.04
Długość7.48
Szerokość0.79

4. GrTrees

#ad

3 sztuki, 46 mm / Active 2 40 mm, 20 mm,, 5 Pro 45 mm / Watch 6/4 Classic 43 mm, 40 mm, 44 mm, kompatybilna z Samsung Galaxy Watch 6/5/4, Bransoletka z grawerunkiem kwiatowym, 47 mm, 44 mm, 42 mm

#ad
GrTrees #ad - Atwe dopasowanie: 3-pak pasków do zegarków samsung galaxy można łatwo dopasować, dzięki czemu można dopasować długość paska i dokręcić lub poluzować w zależności od potrzeb. Wysokiej jakości materiał silikonowy: grawerowany pasek do zegarka galaxy watch wykonany jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu, może być doskonałym wyborem do uprawiania sportu, który jest miękki i elastyczny oraz nie podrażnia skóry.

Specjalny grawerowany wzór kwiatowy: bransoletka do zegarka galaxy watch ma wyraźny i uroczy kwiatowy wzór, który został wykonany przy użyciu zaawansowanej technologii grawerowania laserowego. Wysokiej jakości materiał silikonowy jest odporny na wodę i pot, podróży i wycieczek. Atwy montaż i demontaż: pasek do zegarka galaxy watch posiada sprężynowe zakładki na obu końcach, dzięki czemu pasek można łatwo zainstalować i zdjąć w mniej niż dziesięć sekund bez dodatkowych narzędzi. Zawiera trzy różne bukiety stokrotek, kwiatów szczęścia i mniszka lekarskiego oraz osiem różnych kombinacji kolorystycznych, z których można wybierać na co dzień.

Kompatybilne modele: kwiecisty grawerowany pasek kompatybilny z samsung galaxy watch 4 40 mm 44 mm / samsung galaxy watch 6 40 mm 44 mm / samsung galaxy watch 5 pro 45 mm / samsung galaxy watch 4 classic 42 mm 46 mm / Samsung Galaxy Watch 3 41 mm / Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm 47 mm / Samsung Galaxy Watch 5 40 mm 44 mm / Samsung Galaxy Active 2 40 mm 40 mm 4mm, 4mm, działa również z każdego innego modelu smartwatcha o szerokości 20 mm. Pasek jest przeznaczony do nadgarstków o obwodzie od 130 mm do 220 mm.
MarkaGrTrees #ad
Wysokość0.04
Długość7.48
Szerokość0.79

5. Oumida

#ad

Sportowy pasek zamienny do Amazfit GTS 2 Mini/GTS 3/GTS 4 / GTS 4 Mini, dla kobiet i mężczyzn, Oumida Bransoletka do Amazfit Bip 3 Pro / Bip / Bip 3 / Bip U Pro, 20 mm, regulowany, kolor herbaty

#ad
Oumida #ad - Amazfit gts 4, bransoletka amazfit gts 3, pasek amazfit bip lite, bransoletka amazfit gts 2e. Doskonała jakośćbransoletka amazfit gts jest wykonana z wysokiej jakości miękkiego silikonu, dzięki czemu jest bardziej oddychający i przyjemny dla nadgarstka. Wygodna i trwała - innowacyjna konstrukcja klamry bezpieczeństwa zapewnia dodatkowy komfort podczas noszenia bransoletki amazfit bip.

Elastyczne dopasowanie rozmiaruzapasowy pasek amazfit gts jest odpowiedni do nadgarstków o długości od 130 mm do 205 mm. Pasek można łatwo założyć i zdjąć za pomocą jednego przycisku. Kompatybilnośćpasek do zegarka oumida kompatybilny z bransoletką amazfit bip 3 Pro, amazfit gts 2, amazfit gts 4 mini bransoletka, amazfit gts 2 mini bransoletka, pasek amazfit bip s, amazfit GTS, amazfit bip U Pro. Wspaniały prezent dla rodziny i przyjaciół na Boże Narodzenie, Walentynki. Podczas noszenia rozmiar można elastycznie dopasować do nadgarstków mężczyzn i kobiet.

Zapasowe bransoletki amazfit bip u są elastyczne, który łatwo schnie, wodoodporne, odporne na zabrudzenia, trwałe i gładkie, zapewniają najlepsze wrażenia podczas noszenia. Atwa instalacja i demontażoba końce paska amazfit gts są wyposażone w kołki, aby precyzyjnie i bezpiecznie zablokować interfejs Amazfit GTS 2 Mini. Można ją nosić podczas treningu, dzień kobiet, nowy rok, Dzień Matki, urodziny, Dzień Ojca, a także bardzo dobrze nadaje się do noszenia na co dzień. Miękki silikon i gładka powierzchnia zapewniają sportowy wygląd i zapewniają większy komfort i trwałość.
MarkaOumida #ad

6. Kobmand

#ad

Silikonowy pasek zapasowy do zegarka SW021/SW025/ID205L, Kobmand Pasek do SW021/SW025

#ad
Kobmand #ad - Rozmiar: ta bransoletka sw021 jest odpowiednia dla większości nadgarstków o obwodzie od 15 do 20 cm. Wielokolorowy: do wyboru jest 5 kolorów, czarny, niebieski, szary, zielony, różowy, możesz wybrać według własnych upodobań.

Pasuje do wielu modeli, pasuje do id205/id205l/id205s/id205u/205/205L/205S/205U/SW021, idealna bransoletka do uprawiania sportu i pracy. Miękki materiał: ta bransoletka jest bardzo lekka i oddychająca, wodoodporna, bardzo odpowiednia do codziennego użytku. Id205/sw021 etui ochronne búsqueda por favor b09yhzxknz!! kompatybilność: te silikonowe taśmy mają 19 mm szerokości i pasują do Willful SW021/SW025/ID205/ID205L/ID205S/ID205U /205/205L/205S/205U.
MarkaKobmand #ad
ProducentKobmand #ad
Numer częściHU-XI-201

7. BBZ

#ad

BYTTRON, YM00 23, BBZ Zapasowy pasek 19 mm do Popglory, 021 /YM020, TE021, YM 23, SW023, Letsfit, SW020, Blackview, ID205G, C4.,, SW021, TE020, Willful ID205, LETSCOM, UMIDIGI, ID205U, ID205L, ID205S

#ad
BBZ #ad - Nie martw się o spadnięciekonstrukcja ze stali nierdzewnej utrzymuje zegarek w miejscu przez cały dzień i jest bezpieczny. And you don't have aby obawiać się blaknięcia. Kompatybilność - ten zapasowy pasek jest szczególnie kompatybilny z trackerem fitness id205 / 205 / id205s / ID205U / 205l / ID205L / 205U / 205s / 205U / SW021 i nie jest zalecany do stosowania z innymi markami lub modelami Uwaga: bez zegarka DED.

Wiele okazji - różne popularne kolory do wyboru dla kobiet, chłopców i dziewcząt, mężczyzn, dostosuj swój zegarek do swojego nastroju i odzieży w codziennym życiu. Materiał premiumta opaska na rękę jest kompatybilna z id205 / 205u / id205s / 205 / 205l / 205s / id205l / id205u / sw021 jest wykonana z przyjaznego dla skóry silikonu, odpornego na wodę i pot, miękkiego i lekkiego, łatwego w czyszczeniu.

Regulowany rozmiar - rozmiar wymiennego paska wynosi 120 mm-210 mm, kobiety, czy jest to mężczyźni, odpowiedni dla większości osób, bez względu na to, nastolatki lub osoby starsze. Idealny pasek do uprawiania sportu i pracy. Precyzyjnie wiele alternatywnych otworów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru i wygodne uczucie na nadgarstku.
MarkaBBZ #ad
ProducentShieranlee #ad
Numer częściShieranlee
ModelShieranlee

8. LYYLTX

#ad

Oddychający pasek do zegarka, LYYLTX Nylonowy pasek do zegarka 20 mm/22 mm, szybkie zapięcie, dla mężczyzn i kobiet, agate, regulowany, do smartwatcha, octan, pasek zastępczy, sportowy, miękki

#ad
LYYLTX #ad - Za pomocą zapięcia na rzepy można ją łatwo i szybko dopasować. Et również dla Smartwatwatwat. Atwa instalacja: nylonowe paski zastępcze z szybkim zapięciem, sztyft sprężynowy można szybko zdemontować i łatwo obsługiwać, można go zainstalować bez użycia narzędzi, dzięki czemu można ją w każdej chwili wymienić.

Nadaje się na wszystkie okazje, zarówno dla mężczyzn, aktywności na świeżym powietrzu, jak i komfort noszenia są odpowiednie dla każdego, można je łatwo wymieniać codziennie. Zarówno wygląd, np. Zestaw zawiera: 2 x nylonowy pasek do zegarka. Nylonowy pasek do zegarka 22 mm: zamiennik paska sportowego 22 mm, huami amazfit pace, fossil q marshal / 2s / q explorist Gen 3, Huawei Watch GT, Polar Vantage M, kompatybilny z samsung galaxy watch 46 mm i gear s3 frontier / Founder Gen 2 / classic, Huawei Watch 2 Classic, Amazfit Huami Watch Sport 2 / Amazfit Pace / Wander / Amazfit Stratos.

Specyfikacje dla większości zegarków można również znaleźć online. Rozmiar: pasuje do nadgarstka od 160 mm do 210 mm 6, 3 cala, 3 cala do 8, przed wyborem odpowiedniego rozmiaru paska należy zmierzyć szerokość paska zegarka przed wyborem odpowiedniego rozmiaru. Nasze bransoletki pasują do większości zegarków o szerokości koperty 22 mm. Oddychający, oddychający i przyjazny dla skóry, miękki materiał: nylonowy pasek wykonany z wysokiej jakości elastycznego nylonu, trwały i przyjemny w noszeniu. Lekki i trwały.
MarkaLYYLTX #ad
ProducentLYYLTX #ad
Numer częściLYYLTX
ModelLYYLTX

9. LYYLTX

#ad

Oddychający, sportowy pasek do zegarka, stal nierdzewna, miękki, szybkie zapięcie, Amazonit, LYYLTX Nylonowy pasek do zegarka 20 mm/22 mm, metal, zapasowy pasek, dla mężczyzn i kobiet, regulowany

#ad
LYYLTX #ad - Nadaje się również do smartwatchów z oczkami o szerokości 20 mm, Huawei Watch GT 42 mm i Gizmo Watch itd. Lekkie i trwałe. Dzięki zapięciu na rzepy można go łatwo i szybko dopasować. Do uprawiania sportu, można je łatwo wymieniać codziennie. Oddychający, oddychająca i przyjazna dla skóry, miękki materiał: nylonowa bransoletka wykonana z wysokiej jakości elastycznego nylonu, trwała i przyjemna w noszeniu.

Rozmiar: pasuje do nadgarstka od 160 mm do 210 mm 6, 3 cala do 8, 3 cala, przed wyborem odpowiedniego rozmiaru paska można również znaleźć specyfikacje większości zegarków online. Nadaje się na wszystkie okazje, fitnessu, zarówno dla mężczyzn, na co dzień, na co dzień i formalne okazje, jak i komfort noszenia są odpowiednie dla każdego, aktywności na świeżym powietrzu, np. Atwa instalacja: nylonowe paski wymienne z szybkim zapięciem na sprężynę, sztyft sprężynowy można szybko zdemontować i łatwo obsługiwać, można go zainstalować bez użycia narzędzi, dzięki czemu można w każdej chwili wymienić bransoletkę.

Nasze paski pasują do większości zegarków o szerokości koperty 20 mm. Nylonowy pasek do zegarka 20 mm, takich jak garmin vivoactive 3 / galaxy watch 42 mm / forerunner 245, suunto 3 fitness, generation 42 mm, ticwatch e, kompatybilny z Samsung Galaxy Watch 3 41 mm / Vivomove HR / Galaxy Watch Active 40 mm / galaxy watch active / Gear Sport / Forerunner 645 / Galaxy Watch Active 2 40 mm 44 mm / Gear S2 Classic. Zarówno wygląd, na co dzień, jak i kobiet. Zestaw zawiera: 2 x nylonowy pasek do zegarka.
MarkaLYYLTX #ad
ProducentLYYLTX #ad
Numer częściLYYLTX
ModelLYYLTX

10. Mastten

#ad

Sportowy silikonowy pasek zamienny do Galaxy Watch Active 2 / Watch 3, damski, Mastten Sonneflower Grawerowany pasek kompatybilny z Samsung Galaxy Watch 6/Watch 5/Watch 4 40 mm, miękki, 44 mm, 20 mm

#ad
Mastten #ad - Długość bransoletki można dopasować w zależności od potrzeb, aby była węższa lub luźniejsza. Oferujemy wymianę lub zwrot pieniędzy za wszelkie wady związane z jakością. Bransoletkę można łatwo regulować i pasuje na nadgarstki o obwodzie 140-195 mm. W przypadku problemów z jakością prosimy o kontakt.

Jedyne w swoim rodzaju grawerowane wzornictwo kwiatowe: ten pasek do zegarka samsung galaxy watch 4 wykorzystuje zaawansowaną technologię grawerowania laserowego, a kolor wzoru nie blaknie z czasem. Nawet jeśli zegarek jest noszony przez dłuższy czas, może zadbać o to, do pracy, odporna na wodę i pot, aby skóra pozostała przyjemna i nie podrażniona. Bransoletka jest miękka i lekka, bardzo dobrze nadaje się do noszenia na co dzień, uprawiania sportu i podróży. Idealny dla dziewcząt i kobiet, aby wygrawerować piękny i piękny wzór słonecznika, Dzień Matki i Boże Narodzenie.

Atwa instalacja: pasek do zegarka galaxy watch active 2 40 mm jest dostarczany z szybkozłączką sprężynową, która może być precyzyjnie i bezpiecznie zablokowana przy złączu zegarka. Można ją łatwo zainstalować i zdjąć bez użycia narzędzi. Ponadto jest to najlepszy pomysł na prezent na urodziny, będzie go ogromnie chwalił. Klamra jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej i wytrzymuje codzienne zużycie, nie podrażniając skóry. Kto go otrzyma, walentynki, które kochają naturę i chętnie dopasowują swój Galaxy Watch do swoich strojów.
MarkaMastten #ad
ProducentMastten #ad
Numer częściSG-20MM-Sunflower-Pink